احضار عوامل «نیسان آبی»به پلیس فتا!

کدخبر: ۵۸۹۳۶۵
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از تذکر به عوامل فیلمبرداری سریال"نیسان آبی"در چهاردانگه اسلامشهر برابر دستور قضائی خبر داد.
احضار عوامل «نیسان آبی»به پلیس فتا!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم ؛ فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از تذکر به عوامل فیلمبرداری سریال"نیسان آبی"در چهاردانگه اسلامشهر برابر دستور قضائی خبر داد.

 ‌سرهنگ  محمدرضا علیزاده‌ اظهار داشت: برابر گزارشات مردمی مبنی بر هنجارشکنی از سوی برخی ‌عوامل تولید مجموعه سریال "نیسان آبی2" در زمان ضبط و تولید مجموعه در محدوده شهرک صنعتی"چهاردانگه"اسلامشهر و فیلم منتشر شده در بستر کانال‌های تلگرامی و اپلیکیشن اینستاگرام، برابر دستور واصله از سوی دادستانی شهرستان اسلامشهر، بلافاصله موضوع تحت رصد و پایش اطلاعاتی پلیس فتای شهرستان اسلامشهر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر افزود: پس از اقدامات فنی، مدیر تولید آن مجموعه شناسایی و برابر دستور قضائی توسط پلیس فتا احضار و درباره هنجارشکنی برخی عوامل تولید این مجموعه، تذکر لازم به وی داده شد.  

این مقام انتظامی بیان داشت: در بررسی مدارک تولید مجموعه مشخص شد مجوز فعالیت صادره برای عوامل این مجموعه در محدوده حوزه قضائی و انتظامی تهران بزرگ بوده و اقدام آنها در جهت ضبط در شهرستان اسلامشهر غیرقانونی و فاقد مجوز لازم بوده که در این خصوص با اخذ تعهد از عوامل تولید، فیلمبرداری این مجموعه در منطقه "شکرآباد" شهر تهران در حال اجراست.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید