از فردا منتظر دمای بالای 49 درجه باشید

کدخبر: ۵۹۱۰۲۸
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته صفی آباد دزفول با ۴۸.۵ و ایذه با ۲۳.۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان خوزستان گزارش شده‌اند.
از فردا منتظر دمای بالای 49 درجه باشید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی تقویت دوباره توده هوای گرم و مرطوب روی استان از فردا خبر داد.

محمد سبزه‌زاری  اظهار کرد: بررسی نقشه‌های پیش‌یابی از روز چهارشنبه تا روز یکشنبه هفته آینده جنوبی شدن جریانات جوی همراه با تقویت توده هوای گرم و مرطوب را نشان می‌دهد که در این مدت سبب وقوع دماهای ۴۹ درجه و بالاتر را در مناطق جنوبی، غربی، مرکزی و بخش‌هایی از شمال استان خوزستان و همچنین افزایش رطوبت و شرجی صبحگاهی و شامگاهی در مناطق ساحلی، جنوبی، شرقی و مرکزی  می‌شود.

وی افزود: از روز چهارشنبه تا روز جمعه با توجه به باللا بودن ضرایب ناپایداری احتمال رگبار و رعد و برق‌های همرفتی و پراکنده در ارتفاعات استان خوزستان دور انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته صفی آباد دزفول با ۴۸.۵ و ایذه  با ۲۳.۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان خوزستان گزارش شده‌اند. تغییرات دمای اهواز در این مدت بین ۳۰ و ۴۷.۶ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید