خبر مهم شورای شهر از پمپ بنزین‌های تهران

کدخبر: ۵۹۲۷۸۶
اقتصادنیوز: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تا پایان سال تعداد جایگاه‌های مصوب در شورا پوشش داده خواهد شد، خاطرنشان کرد:اقدامات لازم صورت گرفت و زمین‌های زیادی نیز توسط مناطق ۲۲ گانه معرفی شد.
خبر مهم شورای شهر از پمپ بنزین‌های تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سید جعفر تشکری هاشمی با اشاره به روند ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس گفت: ما این موضوع را چند بار از شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری تهران پیگیری کردیم و گزارش دادند که تاکنون ۲۰ جایگاه به قطعیت رسیده و ساخت عمده آن آغاز شده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تا پایان سال تعداد جایگاه‌های مصوب در شورا پوشش داده خواهد شد، خاطرنشان کرد: مشکلاتی در شیوه انعقاد قرارداد و موانع حقوقی وجود داشت و به همین دلیل ساخت جایگاه‌ها زمان‌بر شد، اما اقدامات لازم صورت گرفت و زمین‌های زیادی نیز توسط مناطق ۲۲ گانه معرفی شد.

وی ادامه داد: ناهماهنگی‌هایی بین شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی برای هماهنگی‌ها و صدور مجوزها وجود داشت که ظاهراً در جلساتی که برگزار شد ابهامات برطرف شده و کار سرعت گرفته است.

تشکری هاشمی با تأکید بر اینکه امسال آنچه تعهد کردند عملیاتی خواهد شد، تصریح کرد: زمین را شهرداری ارائه می‌دهد و سرمایه‌گذاری نیز از نوع خرد است. هر جایگاه پنج میلیارد تومان برای تأمین تجهیزات استاندارد نیاز دارد که با توجه به تأمین زمین از سوی شهرداری به نظر می‌رسد ساخت این جایگاه‌ها سهل‌الوصول باشد.

بنا براعلام سایت شهر، بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، باید ۱۱۰ جایگاه سوخت کوچک مقیاس در پایتخت ایجاد شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید