ادعای جدید نتانیاهو درباره ایران

کدخبر: ۶۰۱۸۸۱
اقتصادنیوز: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که ایران مانع حصول توافق میان این رژیم و عربستان سعودی برای عادی‌سازی روابط نخواهد شد.
ادعای جدید نتانیاهو  درباره ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نتانیاهو با طرح این ادعا که این رژیم به دنبال «صلح» است، مدعی شد: ایران همانطور که مانع از رسیدن ما به توافق ابراهیم نشد، مانع از گسترش حلقه صلح ما نیز نخواهد شد.
از سوی دیگر، یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که ایران در تلاش است تا با «تهدیداتی پوچ» در تلاش‌ها برای حصول صلح سنگ‌اندازی کند.
وی مدعی شد که این رژیم در راستای حصول امنیت برای صهیونیست‌ها و همچنین صلح در خاورمیانه تلاش خواهد کرد.
ساعاتی پیش رهبر انقلاب اسلامی در دیدار مسؤولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی، مهمانان کنفرانس وحدت و جمعی از قشرهای مختلف مردم، احساس خطر قدرت‌های زورگو از تعالیم قرآن کریم را علت طراحی‌های آن‌ها برای اهانت به این کتاب الهی خواندند و با تأکید بر اینکه راه مقابله با دخالت آمریکا و قدرت‌های زورگو، اتحاد کشورهای اسلامی و اتخاذ خط مشی واحد در مسائل اساسی است، گفتند: قمار عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی مانند شرط‌بندی روی اسب بازنده، محکوم به باخت است چرا که نهضت فلسطین امروز سرزنده‌تر و آماده‌تر از همیشه است و رژیم غاصب، رفتنی و در حال مرگ است.
 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید