سرنوشت تلخ یک جوان مست بعد از دور دور کردن با دوستانش

کدخبر: ۶۰۷۹۵۲
اقتصادنیوز: صبح شنبه 13 آبان مرد میانسالی هنگام عبور از پیاده‌رو ناگهان با جسد پسر جوانی روبه‌رو شد که صورتش به طرز هولناکی متلاشی شده بود.
سرنوشت تلخ یک جوان مست بعد از دور دور کردن با دوستانش

به گزارش اقتصادنیوز روزنامه جوان نوشت:وی بلافاصله با پلیس تماس گرفت و دقایقی بعد نیز مأموران کلانتری 156 مشیریه برای بررسی ماجرا به محل اعزام شدند.

در ادامه موضوع به بازپرس محمدمهدی براعه بازپرس ویژه قتل نیز اعلام شد و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند. در بررسی‌های اولیه، آنها با جسد پسر جوانی مواجه شدند که از ناحیه سر و صورت به شدت آسیب دیده بود اما بدن او جراحتی نداشت.

سیل چالوس خودروها را بلعید+ فیلم

با توجه به رها شدن جسد و صدمات روی صورت، این فرضیه برای تیم جنایی مطرح شد که پسر جوان به قتل رسیده و عامل یا عاملان جنایت جسد را در آن محل رها کرده‌اند.

اما وقتی در ادامه تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به بازبینی دوربین‌های مداربسته محل رها کردن جسد پرداختند، آنها تصاویری بدست آوردند که نشان می‌داد شامگاه جمعه سه پسر جوان سوار بر خودروی تیبا، لحظاتی خودرو را متوقف کرده و جسد را از داخل خودرو به بیرون انداخته و متواری شدند.با مشخص شدن شماره پلاک خودروی تیبا، هویت صاحب آن شناسایی و پسر جوان بازداشت شد.

او در تحقیقات گفت: این پسر دوستم بود شب گذشته، مشروبات الکلی مصرف کردیم و برای دور دور با چند نفر از دوستانم به خیابان آمدیم. در حالی که حوالی افسریه با سرعت حرکت می‌کردم دوستم سرش را از شیشه خودرو بیرون برده بود که ناگهان یک خودروی تریلی از کنار ما رد شد و با صورت دوستم برخورد کرد. به خودمان که آمدیم متوجه شدیم که صورتش متلاشی شده و نفس نمی‌کشد. ترسیده بودیم و نمی‌دانستیم چه کار کنیم به همین دلیل تصمیم گرفتیم که جسد را نزدیک خانه یکی از دوستان‌مان رها کنیم تا شاید او پیدایش کند .

با اعتراف پسر جوان، دو دوست او نیز شناسایی و بازداشت شدند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی