مجری هتاک به حسن روحانی ممنوع‌الکار شد+ فیلم

کدخبر: ۶۰۹۶۲۲
اقتصادنیوز: مجری شبکه سه، که سابقا در آنتن زنده داماد حسن روحانی را مورد انتقاد قرار داده بود، این بار حسن روحانی را زیر سوال برد و به او حمله کرد که این مجری تا اطلاع ثانوی ممنوع الکار شد.
مجری هتاک به حسن روحانی ممنوع‌الکار شد+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برترین‌ها، در اقدامی عجیب و کم‌سابقه از سوی صداوسیما، مجری که روز گذشته روی آنتن زنده شبکه سه به حسن روحانی، رئیس جمهور سابق اهانت کرده بود، ممنوع الفعالیت شد.

 

مجری شبکه سه، که سابقا در آنتن زنده داماد حسن روحانی را مورد انتقاد قرار داده بود، این بار حسن روحانی را زیر سوال برد و به او حمله کرد.

گفتنی است که در یک برنامه تلویزیونی مجری صداوسیما درباره ثبت نام روحانی در انتخابات مجلس خبرگان با بیان توهین از شورای نگهبان خواست او را رد صلاحیت کنند.

در همین رابطه کانال تلگرامی «چندثانیه» خبر داد که مجری صداوسیما که به حسن روحانی نامزد انتخابات خبرگان رهبری اهانت کرده بود، تا اطلاع ثانوی ممنوع الفعالیت شد.

مجری هتاک به حسن روحانی ممنوع‌الکار شد

واکنش به توهین صداوسیما در آنتن زنده به روحانی

علی ربیعی سخنگوی دولت دوازدهم در واکنش به توهین به روحانی در صداوسیما در توییتر نوشت که برادرانه می‌گویم با این روش‌ها خیر و مصلحتی برای ایران عزیز نیست.

وی در این باره نوشت:  امروز در اقدامی غیرقابل انتظار، رسانه‌ دولت و همچنین سیمای ملی خیلی صریح، واضح و بی‌پروا رفتاری ناپسند، غیرحرفه‌ای و غیرملی درباره تعیین صلاحیت‌ها به ویژه در مورد رییس‌جمهور سابق بروز دادند.

ظاهراً نه تنها صدای جامعه شنیده نشده، بلکه همچنان تندتر از پیش با بی‌توجهی به شرایط و  آینده ایران، در جهت تامین امیال تعیین شده به پیش می‌تازند. برادرانه می‌گویم با این روش‌ها خیر و مصلحتی برای ایران عزیز نیست.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی