فوری/ تعطیلی تمام مقاطع تحصیلی در این مناطق کشور

کدخبر: ۶۱۰۸۳۱
اقتصادنیوز: امروز یکشنبه ۲۸ آبان ماه تمامی مدارس و مراکز آموزشی شهرستان طرقبه شاندیز، در همه مقاطع تحصیلی، تعطیل هستند.
فوری/ تعطیلی تمام مقاطع تحصیلی در این مناطق کشور

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، فرماندار طرقبه شاندیز گفت: وضعیت این شهرستان به لحاظ شاخص آلودگی آب و هوا در شرایط اضطرار قرار دارد.

حمیدرضا ضیائی رحیمیان اظهار کرد: با توجه به شرایط اضطرار و بالا بودن شاخص آلودگی آب و هوا و بر اساس تصمیم اتخاذ شده شورای پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان امروز یکشنبه ۲۸ آبان ماه تمامی مدارس و مراکز آموزشی شهرستان طرقبه شاندیز، در همه مقاطع تحصیلی، تعطیل هستند.

وی با بیان اینکه فرآیند آموزش به صورت مجازی و از طریق شبکه شاد پیگیری خواهد شد، از شهروندان خواست تا افراد دارای بیماری زمینه‌ای تنفسی و قلبی، کودکان، افراد سالخورده، مادران باردار و افراد دچار حساسیت‌های پوستی و...از تردد غیرضروری در فضای باز جدا خودداری و پیاده‌روی، ورزش، خرید و یا پیگیری سایر امور خود را به وقت دیگری موکول نمایند.

فرماندار طرقبه شاندیز همچنین تصریح کرد: تمامی فعالیت‌های ورزشی در محیط باز در این روز در نوبت صبح و همچنین مراکزآموزشی روزانه معلولین نیز تعطیل هستند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر به دلیل آلودگی هوا، وضعیت طرقبه شاندیز خوب نیست، از شهروندان خواست در صورت نیاز به تردد حتی‌الامکان از ماسک‌های مناسب استفاده کنند.

ضیائی رحیمیان با اعلام اینکه همه دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران، در آماده‌باش هستند، افزود: تمامی مراکز درمانی مستقر در شهرستان و بیمارستان نیز در آماده‌باش کامل هستند تا در صورت لزوم خدمات لازم را به مراجعه‌کنندگان و شهروندان ارائه کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی