یمن برای اسرائیل خط و نشان کشید/ عملیات علیه کشتی‌های اسرائیلی ادامه دارد!

کدخبر: ۶۱۱۶۳۴
اقتصادنیوز: نیروی دریایی یمن در بیانیه اعلام کرد: ما به عملیات نظامی خود علیه کشتی‌ها و منافع اسرائیل تا پایان تجاوز به غزه و پایان جنایاتش علیه مردم فلسطین ادامه خواهیم داد.
یمن برای اسرائیل خط و نشان کشید/ عملیات علیه کشتی‌های اسرائیلی ادامه دارد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در بیانیه نیروی دریایی یمن که عصر امروز (چهارشنبه) و چند روز پس از توقیف یک فروند کشتی اسرائیل در جنوب دریای سرخ منتشر شده، آمده است که «عملیات ما کشتی‌هایی را هدف قرار می‌دهد که دارای پرچم اسرائیل هستند، توسط شرکت‌های اسرائیلی مدیریت می‌شوند یا متعلق به اسرائیلی‌ها هستند».

حمله حزب الله به تجمع نظامیان اسرائیلی/ ارتش اسرائیل راکت باران شد

در این بیانیه همچنین آمده است: «از همه کشتی‌هایی که از دریای سرخ عبور می‌کنند، می‌خواهیم نزدیک کشتی‌های اسرائیلی حرکت نکنند و دستگاه‌های شناسایی را خاموش نکنند».

جزئیات آتش‌بس از زبان نماینده حماس+ فیلم

در این بیانیه تأکید شده که «ما به عملیات نظامی خود علیه کشتی‌ها و منافع اسرائیل تا پایان تجاوز به غزه و پایان جنایاتش علیه مردم فلسطین ادامه خواهیم داد».

نیروی دریایی یمن افزود: «ما به همه شرکت‌ها و بازرگانان هشدار می‌دهیم که کالا‌ها و منافع خود را با کشتی‌های اسرائیلی حمل نکنند یا با آن‌ها معامله نکنند».

این بیانیه افزود: «ما هشدار می‌دهیم که هر یگان نظامی که از کشتی‌های اسرائیلی محافظت کند، هدف مشروع عملیات ما خواهد بود».

نیرو‌های مسلح یمن اخیراً با انتشار فیلم مربوط به توقیف این کشتی اسرائیلی در نزدیکی آب‌های سرزمینی یمن، رسماً اعلام کرد که این کشتی را در همبستگی با مردم غزه توقیف کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید