یک شناور در اروندرود غرق شد / چند نفر مفقود شدند؟

کدخبر: ۶۱۷۵۳۱
اقتصادنیوز: بنابر اعلام مدیر بنادر و دریانوردی آبادان، یک فروند کشتی باری حامل گچ در اروند رود غرق شد که در اثر این حادثه سه تن از خدمه کشتی مفقود شدند.
یک شناور در اروندرود غرق شد / چند نفر مفقود شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان از غرق شدن یک فروند کشتی باری حامل گچ در اروند رود خبر داد و گفت : در این حادثه سه تن از خدمه کشتی مفقود شدند.

روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی آبادان گزارش داد، کامبیز مالکی‌زاده شنبه اظهار کرد: این کشتی هفت خدمه داشت که پس از وقوع حادثه چهار نفر توسط شناورهای صیادی نجات یافتند اما سه خدمه دیگر شامل ۲ تبعه هندی و یک ایرانی مفقود شدند.

اعتراف تلخ معاون وزیر بهداشت/ مرگ به این علت 30 درصد بالا رفت

وی افزود: تیم جستجوی و نجات دریایی بندر آبادان و اروندکنار، بندر خرمشهر، نیروی دریایی سپاه و قواصان در حال امدادرسانی هستند.

مالکی‌زاده افزود: محل این حادثه حدود هفت مایل تا بندر اروندکنار فاصله دارد.

وی بیان داشت:کشتی فلزی حادثه دیده، بندر خرمشهر را به مقصد کویت ترک کرده بود.

مالکی‌زاده گفت: برای جلوگیری از برخورد دیگر شناور ها به کشتی حادثه دیده پیام اولیه به صورت زبان فارسی و زبان انگلیسی به طور مکرر از مرکز جستجو و نجات فرعی بندر اروندکنار بر روی کانال ۱۶ بی سیم دریایی قرائت می‌شود.

مدیر کل بندر و دریانوردی آبادان افزود:در حال حاضر نیز شناورهایی به منظور جلوگیری از برخورد دیگر شناور به کشتی غرق شده در محل محل حادثه حضور دارند و علت این حادثه در دست بررسی است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید