علی دایی داغ دل این خانواده را شُست و برد + عکس

کدخبر: ۶۱۸۸۰۱
اقتصادنیوز: علی دایی که روز جمعه برای حضور در مراسم خاک‌سپاری عموی دوست و شریک ۳۰ساله‌اش سیدمسعود آل‌محمد به بهشت زهرا رفته بود، مردم عزادار را برای دقایقی از غم و غصه خود غافل کرد. گویی همه حاضران با دیدنش غم از دست‌دادن عزیزان‌شان را برای لحظاتی فراموش کردند.
علی دایی داغ دل این خانواده را شُست و برد + عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تابناک، علی دایی، اسطوره محبوب فوتبال ایران روز جمعه برای حضور در مراسم خاک‌سپاری عموی دوست و شریک ۳۰ساله‌اش سیدمسعود آل‌محمد به بهشت زهرا رفته بود. آل محمد از دوران جوانی در خرید یک مغازه در حوالی میدان منیریه با دایی شریک شد و سال‌ها کسب و کار پوشاک ورزشی این دو شریک به خوبی پیش رفت.

حضور چهره سرشناسی مثل علی دایی در سالن تطهیر غیرمنتظره بود و مردم عزادار را برای دقایقی از غم و غصه خود غافل کرد. گویی همه حاضران با دیدنش غم از دست‌دادن عزیزان‌شان را برای لحظاتی فراموش کردند و به ابراز احساس و ارادت خود به دایی و گرفتن عکس با او که رخت سیاه برتن داشت پرداختند. با اینحال دایی بدون هیچ واکنش منفی، اجازه داد همه با صبر و حوصله عکس‌های خود را بگیرند.

جملات مردم در دیدار ناگهانی با ستاره دوست داشتنی خود هم در نوع خود جالب بود و با زبان محاوره و ادبیات عام علاقه و قدردانی خود را به علی دایی می‌گفتند. حتی برخی از چند صد متر آنطرف‌تر وقتی خبر حضور دایی در سالن تطهیر را شنیدند، ماشین و همراهان را برای دقایقی رها کرده و برای دیدار از نزدیک با او خودشان را به محل می‌رساندند.

نحوه برخورد مردم عادی با علی دایی نشان از شدت محبوبیت این چهره ورزشی و غیرسیاسی در قلوب افراد جامعه دارد و از این حیث تقریبا با هیچ شخصیت دیگری قابل قیاس نیست.

(عکس) علی دایی در بهشت زهرا مردم را شگفت‌زده کرد

(عکس) علی دایی در بهشت زهرا مردم را شگفت‌زده کرد

(عکس) علی دایی در بهشت زهرا مردم را شگفت‌زده کرد

(عکس) علی دایی در بهشت زهرا مردم را شگفت‌زده کرد

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی