جزئیات گروگانگیری در اتوبان فتح تهران

کدخبر: ۶۱۹۸۴۴
اقتصادنیوز: رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۳ آدم‌ربا و رهایی گروگان در عملیات ضربتی مأموران این پلیس در روز گذشته خبر داد و گفت: متهمان به پنج فقره سرقت و گروگانگیری اعتراف کردند.
جزئیات گروگانگیری در اتوبان فتح تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سرهنگ علی قاسم‌پور رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: صبح روز گذشته با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره آدم‌ربایی در محدوده اتوبان فتح، بلافاصله با تشکیل تیم‌های عملیاتی، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری 154 چیتگر قرار گرفت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه نشان از این داشت آدم‌رباها چهار نفر بوده و با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری پراید ضمن انسداد مسیر بزرگراه و متوقف کردن خودروی گروگان، پس از تخریب خودروی گروگان وی را مورد ضرب‌وجرح قرار داده و سپس گروگان را به مخفیگاهشان منتقل کرده‌اند.

وی تصریح کرد: مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی در کمتر از 12 ساعت موفق به شناسایی متهمان و مخفیگاه آنان در محدوده "تهرانسر" تهران شدند.

قاسم‌پور گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی در عملیاتی غافلگیرانه 3 تن از اعضای باند آدم‌رباها دستگیر شدند و گروگان از بند آنان رها شد و به آغوش خانواده بازگشت.

وی با بیان اینکه متهمان علت و انگیزه این اقدام را اختلاف قبلی با گروگان عنوان کرده‌اند، خاطرنشان کرد: دستگیری گروگانگیر متواری در دستور کار مأموران این پلیس قرار دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی