مردم در برف خلخال گرفتار شدند

کدخبر: ۶۲۱۴۲۶
اقتصادنیوز: سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: تا این لحظه به ۱۹۰ دستگاه خودروی گرفتار شده در برف و کولاک توسط نجاتگران خستگی ناپذیر این جمعیت امدادرسانی شده است.
مردم در برف خلخال گرفتار شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازفارس، سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل شامگاه امروز  در اردبیل گفت: با توجه به بارش برف و کولاک شدید در گردنه‌ الماس شهرستان خلخال از ظهر چهارشنبه ۲۰ دی، یک تیم‌ عملیاتی شهرستان خلخال متشکل از ۳ نفر نجاتگر با به‌کارگیری یک دستگاه خودروی امدادی به یاری حادثه دیدگان شتافتند.

وی افزود: برهمین اساس، در پی تماس مردمی‌با معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل مبنی بر بارش شدید برف و کولاک و گیر افتادن چندین دستگاه خودرو در برف و کولاک قرمز و سفید پوشان این جمعیت برای امدادرسانی در محل حادثه حاضر شدند.

خبر مرتبط
برف نبارید؛ پیست دیزین تعطیل شد!

اقتصادنیوز: بارش های ناکافی منطقه دیزین، آن را به تعطیلی کشاند.سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل تصریح کرد: تا این لحظه به ۱۹۰ دستگاه خودروی گرفتار شده در برف و کولاک توسط نجاتگران خستگی ناپذیر این جمعیت امدادرسانی شده است.

خبر مرتبط
گردنه اسالم به خلخال زیر شلاق برف و کولاک+ فیلم

اقتصادنیوز: سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال با بیان اینکه ارتفاع برف در برخی از محورهای کوهستانی این شهرستان از ۴۰ سانتی‌متر فراتر رفته است، به رانندگان عبوری از این مسیرها توصیه کرد بدون زنجیر چرخ وارد جاده نشوند.


فتاح زاده با بیان اینکه یک نفر از حادثه دیدگان نیز در پایگاه امداد و نجات بین شهری گردنه الماس اسکان داده شده، گفت: تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان به صورت آماده باش در تمام محورهای مواصلاتی استان آماده خدمات رسانی به هموطنان می‌باشند.

وی تصریح کرد: هم‎وطنان می‌توانند در صورت بروز حوادث احتمالی و حادثه، برای دریافت خدمات امدادی بدون محدودیت زمانی با شماره ۱۱۲ ندای امداد تماس بگیرند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی