برف و کولاک جاده کندوان را مسدود کرد

کدخبر: ۶۲۱۹۸۷
اقتصادنیوز: جاده کندوان به‌علت برف و کولاک شدید مسدود شد.
برف و کولاک جاده کندوان را مسدود کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فرمانده پلیس راه کندوان گفت: هم اکنون محور کندوان به‌علت بارش شدید برف و کولاک از بالای طویر مسدود شد.

سرگرد محمد احمدی با اشاره به بارش برف در جاده کندوان، اظهار کرد: در حال حاضر جاده کندوان مسدود شده است و پلیس راه در صورت تغییرات بعدی محدودیت، متعاقبا وضعیت را اعلام خواهد کرد.

خبر مرتبط
کدام مدارس شهرهای کشور یکشنبه ۲۴ دی تعطیل شد؟ + جزئیات

اقتصادنیوز: به علت بارش برف و برودت هوا مدارس ابتدایی و مهدکودک‌های قم غیرحضوری شد همچنین امتحانات دانشگاه‌های استان اردبیل لغو شد.

وی افزود: عوامل راهداری با تجهیزات خود مشغول پاکسازی و نمک پاشی مسیر هستند، امید است؛ در صورت مساعد شدن وضعیت هوا تا صبح فردا بازگشایی شود.

قابل ذکر است، اداره کل هواشناسی مازندران در پیش بینی وضعیت جوی استان، هشدار جوی سطح نارنجی را برای روز شنبه ۲۳ تا پایان وقت روز یکشنبه ۲۴ دی ماه جاری در نیمه غربی استان با توصیف سامانه سامانه سرد بارشی صادر کرد.

همچنین اثر مخاطره را آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق ساحلی و جلگه‌ای، بالا آمدن آب رودخانه‌ها، در ارتفاعات و محورهای کوستانی کاهش دید، لغزندگی، اختلال در تردد وسایل نقلیه، احتمال سقوط سنگ، احتمال بهمن و کولاک برف پیش بینی شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید