دوربین مداربسته راز خوشگذرانی‌های مرد ثروتمند را فاش کرد

کدخبر: ۶۲۲۷۱۵
اقتصادنیوز: پاییز امسال زن جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی از همسر 44 ساله‌اش شکایت کرد
دوربین مداربسته راز خوشگذرانی‌های مرد ثروتمند را فاش کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه ایران، او گفت: شوهرم مرد پولداری است و چند سالی است که با هم زندگی می‌کنیم. من به خاطر شرایط کاری‌ام مجبورم که هرماه چند روزی را بدون همسرم به سفر خارج از کشور بروم. مدتی قبل وقتی به خانه برگشتم متوجه شدم که از خانه‌مان مقداری پول و دلار سرقت شده است.

وی در ادامه گفت:اما عجیب این بود که هیچ گونه آثار ورود سارق به خانه مشاهده نشد. با تکرار این ماجرا با همسرم تصمیم گرفتیم در خانه دوربین نصب کنیم تا بفهمیم در نبود ما چه کسی پول و طلاهایمان را سرقت می‌کند.البته من روی تلفن همراهم سیستمی نصب کردم تا بتوانم در زمان نبودنم خانه را کنترل کنم. هفته قبل که دوباره  به سفر رفتم  خیلی اتفاقی تصاویر دوربین مداربسته خانه را با گوشی تلفنم نگاه کردم و متوجه شدم شوهرم چند نفر از دوستانش را به خانه آورده است. اما آنچه مرا خیلی ناراحت کرد رفتار غیراخلاقی آنها بود.

زن جوان پس از ثبت شکایتش فیلم‌های ضبط شده دوربین مداربسته را هم به عنوان مستندات به مأموران آگاهی تحویل داد.

پس از آن مأموران شوهر وی را احضار کردند که مرد جوان گفت: وقتی همسرم به سفر می‌رفت دوستانم را به خانه می‌آوردم و خوشگذرانی می‌کردیم. اما می‌دانستم اگر همسرم متوجه شود به اختلاف بر می‌خوریم از او مخفی می‌کردم تا اینکه وقتی موضوع سرقت‌ها مطرح شد، در خانه دوربین نصب کردیم با این حال هروقت دوستانم می‌آمدند دوربین‌ها را خاموش می‌کردم، اما آخرین بار فراموش کردم دوربین‌ها را خاموش کنم و همسرم متوجه ماجرا شد. فکر کنم سرقت‌ها هم کار دوستانم بوده است.

در ادامه با تأیید سرقت دلارها و طلاها از سوی دوستان صاحبخانه با تکمیل تحقیقات، پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به این پرونده رسیدگی شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی