یک عضو شورا و ۲ کارمند شهرداری نور مازندران بازداشت شدند

کدخبر: ۶۲۳۸۴۲
اقتصادنیوز: عبدالصالح اکبرپور، رئیس دادگستری نور با اشاره به بازداشت یک عضو شورا و ۲ نفر از کارکنان شهرداری این شهر گفت: با ادامه تحقیقات افزایش آمار متهمان در این پرونده محتمل است.
یک عضو شورا و ۲ کارمند شهرداری نور مازندران بازداشت شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازایرنا، رئیس دادگستری نور با اشاره به بازداشت یک عضو شورا و ۲ نفر از کارکنان شهرداری این شهر خطه غربی مازندران گفت: با ادامه تحقیقات افزایش آمار متهمان در این پرونده محتمل است.

عبدالصالح اکبرپور دوشنبه شب به رسانه ها افزود : از مدت‌ها پیش سرنخ‌هایی از فسادهای مالی در بدنه شهرداری و شورای شهر نور وجود داشت اما به منظور حصول اطمینان بیشتر حساب‌های افراد مدنظر بررسی شد.

وی توضیح داد: در بررسی‌ها رد و بدل‌های مالی برخی از این افراد مرتبط با شهرداری که با عنوان‌هایی از جمله پیمانکار با شهرداری فعالیت می‌کردند و با افرادی در شهرداری و شورای شهر ارتباط داشتند، را متوجه شدیم.

رئیس دادگستری نور گفت: این موضوع در دست پیگیری قرار گرفت و افراد متخلف جلب و کار تحقیقی از آنان انجام شد و هم‌اکنون یک عضو شورای شهر و ۲ نفر دیگر از کارکنان شهرداری در بازداشت هستند و احتمال اینکه افراد دیگری هم مرتکب چنین تخلفی شده باشند بسیار محتمل است.

اکبرپور افزود: البته یکی از افراد بازداشت شده در گذشته هم سابقه تخلف و دستگیری داشته است.

شهرستان ۱۲۵ هزار نفری نور واقع در غرب مازندران، دست کم ۲۲۰ روستا و پنج نقطه شهری شامل رویان، نور، چمستان، بلده و ایزد شهراست.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی