تهران کِی بارانی می‌شود؟

کدخبر: ۶۲۴۴۰۷
اقتصادنیوز: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان نیمه‌ابری و در بعضی ساعات بارش باران، وزش باد شدید و کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود.
تهران کِی بارانی می‌شود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی پیرو هشدار زرد شماره ۵۳، وضعیت جوی استان طی چهار روز آینده آسمانی اغلب نیمه‌ابری و با فعالیت سامانه بارشی به‌ویژه امشب و فردا شب(۵ و ۶ بهمن) تا پیش از ظهر یکشنبه (۸ بهمن) ابری در بعضی ساعات همراه با بارندگی پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت در نیمه‌جنوبی بارش باران، در نیمه‌شمالی بارش باران و گاهی برف و در ارتفاعات عمدتا بارش برف و کولاک مورد انتظار است و در بعضی ساعات رخداد مه و محدودیت دید در دامنه‌ها و ارتفاعات، گاهی رخداد رعد و برق با احتمال تگرگ دور از انتظار نیست.

از ظهر شنبه تا دوشنبه(۷ تا ۹ بهمن) در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود و در روز یکشنبه گاهی وزش باد شدید تا خیلی شدید به‌ویژه در نیمه‌جنوبی نواحی غربی و ارتفاعات مورد انتظار است.

 از ظهر یکشنبه به‌تدریج کاهش ابر و کاهش محسوس دما و روزهای دوشنبه و سه‌شنبه آسمانی صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود.

اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، توچال با کمینه دمای ۱۲- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۶ بهمن) کمی‌ابری از بعد از ظهر نیمه‌ابری تا ابری و گاهی افزایش باد با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد و طی شنبه (۷ بهمن) ابری در بعضی ساعت‌ها بارش باران و مه رقیق و از بعدازظهر افزایش باد با حداقل دمای ۳ و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی