واکنش انسیه خزعلی به ویدئوی حضور نوازندگان زن ایرانی در قطر

کدخبر: ۶۲۴۶۰۷
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری به ویدئویی که اخیرا منتشر شده است و در آن نوازندگان زن ایرانی با زبان فارسی ترانه‌ای را در استادیوم فوتبال قطر می‌خوانند، واکنش نشان داد.
واکنش انسیه خزعلی به ویدئوی حضور نوازندگان  زن ایرانی در قطر

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،   انسیه خزعلی  با انتشار تصویری از ویدئویی که اخیرا منتشر شده است و در آن نوازندگان زن ایرانی با زبان فارسی ترانه‌ای را در استادیوم فوتبال قطر می‌خوانند، در صفحه خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: گذشت آن زمانی که زن ایرانی را طعمه و وسیله لهو و لعب قرار می‌دادند.

وی ادامه داد:  اکنون بیش از ۴۰ سال است که زنان ایران در عرصه‌های بلند علم و کار و فرهنگ و ورزش می درخشند و ننگ بهره‌کشی‌های ابزاری دوره پهلوی را با مجاهدت و تلاش از جبین زنان زدوده‌اند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری تصریح کرد: باید با کسانی که تلاش می‌کنند زن ایرانی را در قالب‌های غیر واقعی و مضامین سخیف به دنیا معرفی کنند، برخورد شود. هرچند که وزارت ورزش اعلام کرده که از این امر بی‌اطلاع بوده و اعتراض خود را اعلام نموده است ولی کافی نیست.

به گزارش ایسنا، اخیرا ویدئویی در شبکه‌های مجازی منتشر شد که در آن تعدادی زن نوازنده دف با حضور در استادیوم فوتبالی که مسابقات جام ملت‌های آسیا در قطر برگزار می‌شود، آوازی می‌خوانند.


در پی انتشار این ویدئو وزارت ورزش اعلام کرد که هیچ گروه موسیقی از این وزارتخانه و وزارت ارشاد مجوزی برای اجرای برنامه در جام ملت‌های آسیا نداشته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی