دریادار سیاری: ارتش با قدرت مقابل هرگونه تهدیدات ایستادگی می‌کند

کدخبر: ۶۲۴۹۰۷
اقتصادنیوز: معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج آمادگی کامل قرار دارد و با قدرت مقابل هرگونه تهدیدات ایستادگی می‌کند.
دریادار سیاری: ارتش با قدرت مقابل هرگونه تهدیدات ایستادگی می‌کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری‌ روز یکشنبه در حاشیه بازدید از مجموعه رفاهی شهدای ارتش در گهرباران میاندورود افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج آمادگی کامل قرار دارد و با قدرت مقابل هرگونه تهدیدات ایستادگی می‌کند.

وی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران ماموریت سنگینی برعهده دارد، افزود: دفاع از تمامیت ارضی، استقلال کشور و استقلال نظام، سه سرفصل مهم برای ارتش است که باید همیشه آماده باشد.

خبر مرتبط
این هواناوهای پیشرفته به نیروی دریایی ارتش الحاق می‌شود

اقتصادنیوز: فرمانده نیروی دریایی ارتش اعلام کرد: هواناوهای ما به زودی به نیروی دریایی الحاق خواهند شد که توانمندی موشکی با برد بلند به آن‌ها اضافه شده است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش ادامه داد: امروز توان رزمی، دفاعی و بازدارندگی ارتش با وجود کارکنان آموزش دیده و با مهارت و با تجهیزات بومی و به روز شده در سطح بسیار بالایی قرار دارد به گونه‌ای که ارتش ولایتمدار ایران اسلامی آمادگی دارد در برابر هرگونه تهدید دشمن ایستادگی و مقابله کند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی