حمله پهپادی مقاومت عراق به چهار پایگاه نظامی آمریکا

کدخبر: ۶۲۴۹۲۰
اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق در بیانیه ای از حمله به چهار پایگاه اشغالگران آمریکایی و صهیونیستی خبر داد.
حمله پهپادی مقاومت عراق به چهار پایگاه نظامی آمریکا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، مقاومت اسلامی عراق در بیانیه ای از حمله به چهار پایگاه اشغالگران آمریکایی و صهیونیستی خبر داد.

در بیانیه مقاومت اسلامی عراق آمده است: در راستای رویکرد ما در مقاومت علیه اشغالگران آمریکایی در عراق و منطقه و در واکنش به کشتار رژیم صهیونیستی علیه ساکنان غزه، رزمندگان مقاومت اسلامی عراق امروز یکشنبه با پهپاد چهار پایگاه دشمنان را هدف قرار دادند.

خبر مرتبط
حمله موشکی مقاومت لبنان به مرکز تجمع نظامیان اسرائیل

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد که مرکز تجمع نظامیان صهیونیست در برکه ریشا با موشک هدف قرار گرفته است.

مقاومت اسلامی عراق در بیانیه خود تاکید کرد: سه پایگاه یعنی الشدادی، الرکبان و التنف در داخل سوریه و چهارمی یعنی زفولون در فلسطین اشغالی هدف قرار گرفتند.

همچنین مقاومت اسلامی عراق در بیانیه خود بر تداوم حمله ها به مواضع دشمنان تاکید کرد.

این در حالی است که ساعاتی قبل، منابع خبری از هدف قرار گرفتن پایگاه اشغالگران آمریکایی در منطقه التنف واقع در مثلث مرزی میان سوریه، عراق و اردن، محل استقرار نظامیان آمریکایی در «الرکبان» واقع در جنوب شرق سوریه و نیز تاسیسات دریایی زفولون واقع در سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

ابوآلاء الولایی دبیرکل گردان‌های سید الشهدا در عراق پیش از این اعلام کرده بود که مرحله دوم عملیات مقاومت عراق ضد رژیم صهیونیستی شامل محاصره کشتیرانی دریایی این رژیم در دریای مدیترانه خواهد بود که مقاومت آن را آغاز کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی