انصارالله خط و نشان کشید/کسی نمی تواند عملیات نظامی یمن را متوقف کند

کدخبر: ۶۲۴۹۶۹
اقتصادنیوز: سخنگوی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که کسی نمی تواند عملیات نظامی یمن را متوقف کند.
انصارالله خط و نشان کشید/کسی نمی تواند عملیات نظامی یمن را متوقف کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «محمد عبدالسلام» سخنگوی رسمی انصارالله یمن شامگاه یکشنبه در توییتی نوشت آمریکا و کشورهای غربی، جهان را برای یک قرن و بیشتر با سر و صدا در مورد حقوق بشر و آزادی‌ها پر کرده‌اند اما در برابر فاجعه بی‌سابقه غزه در تاریخ معاصر، نقاب‌ها فرو ریخت و آمریکا با قدرت عظیم خود با وحشیگری رژیم صهیونیستی همراه شد تا جایی که با مبارزه با آژانس آنروا، یک قرص نان را از مردم غزه دریغ کردند.

خبر مرتبط
بیانیه سنتکام درباره حمله یمن به یک کشتی دیگر در دریای سرخ

اقتصادنیوز: سنتکام حمله موشکی ارتش یمن به یک کشتی دیگر در دریای سرخ را تایید کرد.

به نقل از خبرگزاری سبا، عبدالسلام در ادامه توییت خود نوشت در برابر جنگ قحطی در غزه، کسی که اندک عزتی برایش مانده، کاری جز حمایت از محرومان و یاری آنها نمی‌تواند انجام دهد. گرسنگی، تشنگی، سرما و محرومیت از همه چیزهایی که کودکان و زنان غزه از آن رنج می‌برند، نیروهای مسلح یمن را بر آن داشته تا به عملیات خود علیه کشتی های صهیونیستی یا کشتی‌های عازم بنادر فلسطین اشغالی ادامه دهند.

وی تاکید کرد: نه آمریکا و نه هیچ کس دیگری نمی تواند مانع از انجام وظیفه انسانی و اخلاقی یمن در قبال شکنجه گران غزه شود.

خبر مرتبط
تصویری از حمله انصارالله یمن به کشتی انگلیسی

اقتصادنیوز: خبرگزاری هندی ای ان آی تصاویری از کشتی مارلین لوندا منتشر کرد که دیشب توسط نیروی دریایی یمن هدف حمله قرار گرفت.

محمد عبدالسلام خطاب به آمریکا خاطرنشان کرد از نازیسم نازی ها و فاشیسم فاشیست ها پیشی گرفته است و اسرائیل خونریز چیزی جز یکی از بدی های آمریکا و انگلیس نیست.

وی خطاب به آمریکا و رژیم صهیونیستی تأکید کرد: شما نمی توانید تا ابد به این ملت ظلم کنید.

سخنگوی انصارالله یمن در پایان خطاب به آمریکا و رژیم صهیونیستی نوشت: جنگ غزه را متوقف کنید، نازیستی، فاشیستی و ​​وحشیگری بس است.

۹ کشور از جمله آمریکا، کانادا، انگلیس در پی اتهام رژیم صهیونیستی مبنی بر دست داشتن نیروهای آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا)، کمک مالی خود به این سازمان را تعلیق کردند.

ارتش یمن اعلام کرده تا زمان توقف جنگ غزه و لغو محاصره این منطقه، در حمایت از مردم غزه و مقاومت فلسطین، کشتی‌های رژیم صهیونیستی یا کشتی‌های عازم بنادر فلسطین اشغالی را هدف قرار می‌دهد.

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۹ خرداد

   اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی