نخستین واکنش ایران به ترور مجروحان فلسطینی در اردوگاه جنین

کدخبر: ۶۲۵۳۵۰
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام رژیم صهیونیستی در ترور تعدادی از مجروحان فلسطینی در بیمارستانی در اردوگاه جنین در کرانه باختری را به شدت محکوم کرد.
نخستین واکنش ایران به ترور مجروحان فلسطینی در اردوگاه جنین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل فارس، ناصر کنعانی امروز (سه‌شنبه) دهم بهمن ماه اقدام رژیم صهیونیستی در ترور تعدادی از مجروحان فلسطینی در بیمارستانی در اردوگاه فلسطینی جنین در کرانه باختری را به شدت محکوم کرد.

نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی (یگان مستعربین) بامداد امروز سه‌شنبه با یورش به بیمارستان ابن سینا در کرانه باختری، سه نیروی مقاومت را بر روی تخت بیمارستان ترور کردند. 

خبر مرتبط
واکنش سخنگوی وزارت خارجه به ادعای دبیرکل ناتو درباره ایران

اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه، اتهام‌های بی‌اساس دبیرکل ناتو درباره نقش ایران در منطقه را «طنز تلخ» خواند.

وی افزود: انتظار می‌رود کشورهای جهان و نهادهای بین‌المللی نسبت به این اقدام تروریستی بی تفاوت نمانده و این رفتار وحشیانه را که می‌تواند زمینه‌های عادی انگاری تروریسم سازمان یافته را در جهان فراهم آورد، به عنوان زنگ خطری برای جوامع بشری محسوب کرده و قویا آن را محکوم کنند.

این دیپلمات ارشد ایرانی بیان کرد: جای تأسف است که حامیان این رژیم که از هیچگونه اعمال فشاری بر مردم مظلوم فلسطین دریغ نکرده و دفاع مشروع ملت فلسطین در برابر اشغالگری را محکوم و متهم می‌کنند، در قبال اینگونه جنایات آشکار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و ادامه حرکت ماشین نسل‌کشی صهیونیست‌ها، سکوت اختیار کرده‌اند.

کتائب القسام شاخه نظامی جنبش حماس در جنین، امروز طی بیانیه‌ای شهادت این سه مبارز فلسطینی را تسلیت گفت و تایید کرد که نیروهای «یگان مستعربین» رژیم صهیونیستی با حمله به بیمارستان سینا در جنین، این رزمندگان فلسطینی را ترور کردند. 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی