پیش‌بینی وضعیت هوای تهران در ۳ روز آینده

کدخبر: ۶۲۵۳۶۸
اقتصادنیوز: اداره کل هواشناسی استان تهران خبر داد: وضعیت جوی استان برای سه روز آینده به تناوب آسمان صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود.
پیش‌بینی وضعیت هوای تهران در ۳ روز آینده

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، وضعیت جوی استان برای سه روز آینده به تناوب آسمان صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات افزایش ابر، گاهی وزش باد و در پاره‌های نواحی، به ویژه نیمه شمالی و ارتفاعات گاهی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

همچنین با توجه به پایداری نسبی هوا در بعضی ساعات امکان انباشت آلاینده‌ها و در صورت عدم مهار منابع تولید آلاینده‌های جوی کاهش موقتی کیفیت هوا در نواحی شهری و پرتردد مورد انتظار است؛ از پنجشنبه بعدازظهر آسمان به تدریج ابری و از اواخر وقت تا بعداز هر جمعه در بیشتر نواحی استان در بعضی ساعات بارش برف و باران و وزش باد در ارتفاعات بارش برف و رخداد مه و کولاک برف پیش‌بینی می‌شود.

خبر مرتبط
هشدار هواشناسی به این استان / تندباد و کولاک برف در راه است

اقتصادنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از قرار گرفتن استان، به ویژه ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی در وضعیت هشدار سطح زرد خبر داد.

گفتنی است در بازه بعدازظهر جمعه تا روز شنبه در بیشتر نواحی استان در بعضی ساعات وزش باد شدید مورد انتظار است و برای روز جمعه کاهش محسوس دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

خبر مرتبط
هواشناسی لرستان پیش‌بینی کرد/ ورود سامانه بارشی جدید به استان

اقتصادنیوز: براساس اعلام هواشناسی لرستان، طی اواسط هفته جاری نیز سامانه بارشی جدیدی در این استان فعال خواهد شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی