هشدار انصارالله به آمریکا و انگلیس/آماده رویارویی طولانی هستیم

کدخبر: ۶۲۵۳۹۶
اقتصادنیوز: وزیر دفاع انصارالله یمن گفت: آمریکایی‌ها، انگلیسی‌ها و کسانی که با آن‌ها هماهنگ شده‌اند باید به قوت تصمیم حاکمیتی یمن پی ببرند و هیچ بحث و اختلافی بر سر آن وجود ندارد.
هشدار انصارالله به آمریکا و انگلیس/آماده رویارویی طولانی هستیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرلشکر محمد ناصر العاطفی، در نشست فوق العاده امروز با فرماندهان نیروی دریایی و پدافند ساحلی افزود: ما برای رویارویی طولانی مدت با رژیم‌های طاغوت آماده هستیم.

خبر مرتبط
یمن: پایان دردناک سلطه آمریکا را رقم خواهیم زد

اقتصادنیوز: وزیر دفاع یمن با تاکید بر اینکه صنعاء مسئول تامین امنیت دریای سرخ است، خاطرنشان کرد «پایان دردناک سلطه آمریکا را رقم خواهیم زد».

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها، انگلیسی‌ها و کسانی که با آن‌ها هماهنگ شده‌اند باید به قوت تصمیم حاکمیتی یمن پی ببرند و هیچ بحث و اختلافی بر سر آن وجود ندارد.

العاطفی تاکید کرد: رهبری، دولت، مردم، ارتش و جغرافیای یمن برتر، قوی‌تر و شدیدتر از آن هستند که توسط حملات آمریکا، انگلیس و اسرائیل متزلزل شوند.

وی ادامه داد: تداوم تجاوزات خائنانه آمریکا و انگلیس نقض آشکار حاکمیت یمن و بی ثبات کننده امنیت و ثبات منطقه است، اما نیرو‌های مسلح ما مرعوب موشک‌ها و بمب‌های ممنوعه بین المللی آمریکا نخواهند شد و ناوگان ها، ناو‌های هواپیمابر و ناوشکن‌ها آنها، ما را از انجام وظایف دینی و ملی خود باز نخواهند داشت. 

خبر مرتبط
هشدار انصارالله یمن به کشورهای اروپایی

اقتصادنیوز : انصارالله یمن ضمن هشدار به کشورهای اروپایی از بابت مشارکت در اقدام آمریکا علیه یمن در دریای سرخ، به آنها اطمینان داد که یمن قصد هدف قرار دادن تجارت اروپا را ندارد.

وزیر دفاع انصارالله یمن تصریح کرد: دولت آمریکا با معیار‌هایی که تعیین می‌کند، نظام ارزشی بین المللی را به گونه‌ای دستکاری می‌کند که در خدمت هوس‌های سیاسی و جنگ‌ها و تجاوزاتش علیه مردم به ویژه مردم یمن باشد.

وی رتبه بندی واشنگتن درباره مواضع مردم یمن در حمایت از غزه را مضحک دانست و افزود: آمریکا در اصل کشوری تروریستی و حامی تروریسم و ​​تروریست‌ها است و رهبر کشتار و ترور است و از وحشیگری صهیونیست‌ها حمایت می‌کند».

العاطفی با بیان اینکه واشنگتن و تل آویو همیشه نماد هرج و مرج، ویرانی، دستکاری، قتل و تروریسم بین المللی هستند، گفت: آن‌ها مخرب واقعی امنیت و ثبات هستند و به صلح اعتقاد ندارند. انتقام و مجازات واشنگتن و لندن در راه است.»

وزیر دفاع انصارالله یمن با بیان اینکه عبدالملک بدرالدین الحوثی نسبت به سیاست‌های غرب آگاه است، گفت: ما از دریای سرخ به آن‌ها می‌گوییم که این ما هستیم که پایان دردناک هژمونی آمریکا را با دست خود رقم می‌زنیم. 

او با تأکید بر اینکه دریا‌های سرخ و عربی را به «دیوار آتش» تبدیل می‌کنند گفت که به اسرائیل و کسانی که با آن‌ها هستند رحم نمی‌کنند و به آن‌ها اجازه نمی‌دهند سرخرگی باشند که به وحشیگری و جنایت آن‌ها علیه فلسطینی‌ها نیرو می‌دهند.

از ۱۲ ژانویه جنگنده‌های آمریکایی و انگلیسی حملاتی را به پایگاه‌های نظامی انصارالله در مناطق مختلف یمن انجام داده‌اند تا توانایی حمله به کشتی‌ها در دریای سرخ را از آن‌ها سلب کنند، اما انصارالله تأیید می‌کنند که این حملات بر توانایی‌های نظامی آن‌ها تأثیری نمی‌گذارد و آن‌ها حملات خود را که از اواسط نوامبر آغاز شد، به کشتی‌های اسرائیلی یا کشتی‌هایی که عازم بنادر اسرائیل هستند تا پایان مخاصمات در نوار غزه ادامه خواهند داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی