ادامه حملات اسرائیل به مدارس غزه

کدخبر: ۶۲۶۸۴۸
اقتصادنیوز:در حمله ارتش اسرائیل به مدرسه «الحناوی» در شهرک «امل» واقع در غرب خان‌یونس ۱۴ فلسطینی به شهادت رسیدند.
ادامه حملات اسرائیل به مدارس غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، در حمله ارتش رژیم صهیونیستی به مدرسه «الحناوی» در شهرک «امل» واقع در غرب خان‌یونس ۱۴ فلسطینی به شهادت رسیدند و چندین نفر دیگر نیز زخمی شدند.

خبر مرتبط
تصویر غم انگیزی از ساحل انگلیس/ کشته شدن 11 هزار کودک فلسطینی

اقتصادنیوز : یک گروه حامی فلسطین یادبود پنج کیلومتری غم‌انگیزی در ساحل انگلیس به یاد ۱۱۵۰۰ کودک به شهادت رسیده در غزه به نمایش گذاشت.

در بمباران مدرسه «حیات» در اردوگاه خان‌یونس از سوی رژیم صهیونیستی نیز ۲ فلسطینی به شهادت رسیدند و ۵ نفر دیگر نیز زخمی شدند. این در حالی است که این مدرسه از مدرسه‌های وابسته به آژانس آنروا سازمان ملل متحد و محل استقرار آوارگان فلسطینی است.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که در نتیجه بمباران یک خانه مسکونی در شرق اردوگاه جبالیا واقع در شمال نوار غزه نیز ۱۰ فلسطینی به شهادت رسیدند و ۱۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

خبر مرتبط
جنایت هولناک تازه به نام اسرائیل ثبت شد/حمله به مدرسه آنروا در غزه

اقتصادنیوز: منابع خبری گزارش دادند که در بمباران اسرائیل که بامداد روز دوشنبه مدرسه متعلق به آنروا، محل اسکان آوارگان در محله الرمال در غرب غزه را هدف قرار داد، 10 فلسطینی به شهادت رسیدند.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه نیز اعلام کرد که در نتیجه بمباران یک کامیون حامل کمک‌های ارسالی به نوار غزه در شمال رفح ۶ نفر که در حال نگهبانی از آن بودند به شهادت رسیدند.

در بمباران منطقه‌ای نزدیک به مرز میان فلسطین و مصر در رفح واقع در جنوب نوار غزه از سوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز یک فلسطینی به شهادت رسید و چندین نفر دیگر هم زخمی شدند.

قایق‌های جنگی ارتش رژیم صهیونیستی نیز به سوی ساحل شهر رفح در جنوب نوار غزه آتش گشودند.

کمی پیش‌تر وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که اشغالگران صهیونیست طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ جنایت را علیه ساکنان نوار غزه مرتکب شده‌اند که در نتیجه این جنایت‌ها ۱۰۷ فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۴۳ تن دیگر نیز زخمی شده‌اند. بر اساس این گزارش شمار شهیدان حمله‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون به ۲۷۵۸۵ نفر و شمار زخمی‌های این حمله‌ها نیز به ۶۶۹۷۸ نفر افزایش یافته است.

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی