در سواحل پاناما

واژگونی مرگبار قایق مهاجران / تاکنون 4 جسد کشف شد

کدخبر: ۶۲۸۷۹۱
اقتصادنیوز: وزارت امنیت عامه پاناما روز گذشته (پنجشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که این حادثه روز چهارشنبه رخ داده است و چهار جسد رسما تاکنون کشف شده است که شامل دو زن و دو مرد که یکی از آن‌ها خردسال است.
واژگونی مرگبار قایق مهاجران / تاکنون 4 جسد کشف شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، قایق مهاجران که عمدتا از افغانستان هستند در سواحل کارائیب پاناما واژگون شد.

وزارت امنیت عامه پاناما روز گذشته (پنجشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که این حادثه روز چهارشنبه رخ داده است و چهار جسد رسما تاکنون کشف شده است که شامل دو زن و دو مرد که یکی از آن‌ها خردسال است.

خبر مرتبط
رودخانه سقز طغیان کرد / بارش‌ شدید و ادامه‌دار باران و برف در کردستان

اقتصادنیوز: بارش شدید باران که از روزهای گذشته در کردستان شروع شده و همچنان ادامه دارد، باعث طغیان رودخانه سقز در این استان شد.

این وزارت گفته است بیشتر این مهاجران از افغانستان بوده‌اند و عملیات جستجو برای یافتن حادثه دیدگان ادامه دارد و هنوز شمار دقیق قربانیان مشخص نشده است.

«خوان پینو»، وزیر امنیت عامه پاناما به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است که یک باند سازمان یافته از قبایل بومی کلمبیایی مسئول قاچاق مهاجران در این منطقه است و به گفته او مهاجران از راه دور می‌آیند و در این مسیر پرخطر در دریا و جنگل، جان خود را از دست می دهند.

به گزارش بی بی سی، این یک مسیر مهاجران آمریکای جنوبی و آفریقا به آمریکا است که در سال‌های اخیر مهاجران افغان نیز از آن استفاده می‌کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۹ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید