مدارس کدام شهرها امروز تعطیل است؟ 28 بهمن 1402

کدخبر: ۶۲۸۹۴۳
اقتصادنیوز: به دلیل سرمای شدید و بارش برف کلاس های مدارس برخی از شهرها در سراسر کشور امروز (شنبه 28 بهمن ماه 1402) به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
مدارس کدام شهرها امروز تعطیل است؟ 28 بهمن 1402

  به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، مدارس کردستان امروز تعطیل شد. 

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان به دلیل برودت هوا و تداوم بارش برف و باران از غیرحضوری شدن فعالیت برخی مدارس سطح استان خبر داد. 

مدارس ابتدایی 3 شهرستان اردبیل مجازی است

به‌دلیل بارش برف و سرمای هوا مدارس ابتدایی اردبیل، نمین و سرعین مجازی است. 

مدارس شهرستان دیواندره غیر حضوری شد

روابط عمومی آموزش و پرورش دیواندره اعلام کرد روز شنبه فعالیت کلیه مدارس شهر و روستای این شهرستان در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و بعد از ظهر به صورت غیر حضوری بوده و آموزش در بستر شاد انجام می‌گیرد.

غیرحضوری شدن و تأخیر در فعالیت برخی مدارس مریوان

 مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان از غیرحضوری شدن و تأخیر در شروع به فعالیت برخی از مدارس مریوان در روز شنبه ۲۸ بهمن ماه خبر داد.

میثم منتشلو شامگاه جمعه به خبرنگاران رسانه‌های استان کردستان اعلام کرد: با تصمیم فرماندار شهرستان مریوان، به دلیل برودت هوا و تداوم بارش برف و باران، فعالیت کلیه مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی بخش سرشیو و کوماسی در نوبت صبح و بعدازظهرِ فردا شنبه ۲۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ به صورت غیر حضوری است.

وی افزود: در این مناطق آموزش در بستر شبکه شاد انجام خواهد شد.

مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان اضافه کرد: فردا شنبه ۲۸ بهمن ماه فعالیت مدارس سطح شهر مریوان و بخش‌های مرکزی و خاوومیرآباد در تمامی دوره‌های تحصیلی در نوبت صبح با تأخیر و از ساعت ۹ شروع خواهد شد.

مدارس استان همدان غیر حضوری شد

 مدارس استان همدان در همه مقاطع تحصیلی در روز شنبه بیست و هشتم بهمن ماه بدلیل برودت هوا غیر حضوری شد.

تکمیل می شود...

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید