خبر فوری از حمله اسرائیل به جنوب لبنان

کدخبر: ۶۲۸۹۹۵
اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای ظهر امروز (شنبه) از حمله رژیم صهیونیستی به چند منطقه در جنوب لبنان خبر دادند.
خبر فوری از حمله اسرائیل به جنوب لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، شبکه الجزیره در این باره گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی ۶ بار اطراف شهرک «الصالحانی» در جنوب لبنان را هدف حملات خود قرار دادند.

شبکه المیادین نیز به نقل از منابع مطلع گزارش داد: جنگنده‌های رژیم اشغالگر در حال بمباران چند منطقه در اطراف شهرک «بیت لیف» در جنوب لبنان هستند.

نوار مرزی لبنان و شمال سرزمین‌های اشغالی طی روزهای اخیر شاهد تشدید تنش بوده‌ است.

این درگیری‌ها درپی حملات رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان در خاک لبنان و در مقابل حملات موشکی شدید حزب‌الله به مواضع و پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی تشدید شد.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان‌الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده‌ است.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان‌الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده‌ است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده‌ است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید