مصرف گاز رکورد زد/آخرین وضعیت خطوط انتقال گاز بروجن

کدخبر: ۶۲۹۰۱۸
اقتصادنیوز: مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران با اشاره به حجم مصرف گاز کشور در ۲۴ ساعت گذشته گفت: این مقدار مصرف حدود ۷۰ درصد تولید گاز است.
مصرف گاز رکورد زد/آخرین وضعیت خطوط انتقال گاز بروجن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سعید عقلی درباره وضع خطوط آسیب‌دیده گاز که طی روزهای گذشته، دچار حادثه شده بودند، توضیح داد: تعمیرات در خطوط انتقال گاز در مناطق بروجن و صفاشهر تکمیل و این خطوط عملیاتی شدند.

وی با اشاره به حجم مصرف گاز کشور در ۲۴ ساعت گذشته گفت: طی این مدت حدود ۴۷۰ میلیون متر مکعب گاز در بخش‌های خانگی، تجاری و صنایع عمده مصرف شده است. این مقدار مصرف حدود ۷۰ درصد تولید گاز است و با توجه به کاهش دمای هوا در اقصی نقاط کشور در روزهای آینده پیش‌بینی می شود مصرف گاز در این بخش‌ها به ۵۸۰ میلیون مترمکعب برسد.

 

 مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران با تأکید بر اهمیت مصرف بهینه گاز از سوی مشترکان، تصریح کرد: مجموعه صنعت گاز با همه توان و آمادگی کامل در حال خدمت‌رسانی است و امیدواریم که هموطنان به توجه بیشتر به مدیریت بهینه مصرف، به خدمتگزارانشان در شرکت ملی گاز ایران و بخش‌های مختلف آن کمک کنند تا افزون بر حفظ پایداری شبکه، شاهد توزیع مناسب گاز برای همه مشترکان در سراسر کشور باشیم.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید