هشدار درباره تولد کوروش کمپانی دوم/ پای استقلال در میان است؟

کدخبر: ۶۲۹۷۰۸
اقتصادنیوز: فعالان موبایل نسبت به اسپانسر استقلال که طبق داده‌های موجود درحال پیش فروش گوشی به زیر قیمت در بازار است، واکنش نشان دادند.
هشدار درباره تولد کوروش کمپانی دوم/ پای استقلال در میان است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، 28 بهمن ماه سال جاری عبدالمهدی اسدی رئیس هیات مدیره انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی در نامه‌ای به خطیر مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال نسبت به اسپانسر این باشگاه در شهرستان آمل هشدار داد.

خبر مرتبط
ابهام در خروج مالک کوروش کمپانی از کشور

اقتصادنیوز: سخنگوی فراجا گفت: پلیس خروج مالک کوروش کمپانی از کشور را مورد بررسی قرارداد، این فرد هیچگونه خروجی رسمی از مرزهای بین‌المللی کشور نداشته است. در واقع خروج این فرد به شکل رسمی از هیچ‌یک از مرزهای هوایی، زمینی و دریایی ما ثبت نشده است.

در این نامه آمده است: اخیرا پرونده‌ای تحت عنوان کوروش کمپانی به دلیل پیش فروش گوشی‌های موبایل و اخذ مبالغ سنگین از مردم و سپس متواری شدن در مراجع قضائی تشکیل و در حال طی مراحل قانونی است. از آنجا که طبق گزارشات واصله اسپانسر باشگاه استقلال نیز در شهرستان آمل جناب آقای (موسوی) همین رو به پیش فروش گوشی و فروش زیر قیمت بازار را در دستور کار خود قرار داده اند بر خود لازم دانسته مراتب را برای پیشگیری از اتفاق مشابه پرونده کوروش کمپانی به باشگاه استقلال اعلام کرده و از ورود لطمه به اعتبار آن باشگاه مردمی جلوگیری کنیم.

نامه انجمن موبایل به باشگاه استقلال

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سرمایه؛

      اقتصادنیوز: اردیبهشت ۱۴۰۲ و در اثر بخشنامه هیئت دولت بورس با ریزش مواجه شد و از کانال ۲.۳ میلیونی پایین رفت. امروز و…

    کارگزاری مفید