اظهارات جدید نتانیاهو درباره جنگ غزه / امیدوارم پیغامم به گوش حزب‌الله برسد

کدخبر: ۶۳۰۱۹۸
اقتصادنیوز: نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهار کرد که جنگ در نوار غزه تا زمان شکست کامل حماس و آزادی تمامی اسرا ادامه پیدا خواهد کرد.
اظهارات جدید نتانیاهو  درباره جنگ غزه / امیدوارم پیغامم به گوش حزب‌الله برسد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نتانیاهو در بازدید از یکی از پایگاه‌های نظامی در شمال اراضی اشغالی گفت: ما در شمال یک هدف واضح داریم و آن بازگرداندن شهروندان به این منطقه است. برای بازگرداندن این شهروندان ما باید امنیت را برقرار کنیم. ای مهم قابل دستیابی است. ما در این راه تسلیم نخواهیم شد.

وی ادامه داد: ما دو روش برای برقراری امنیت داریم. در صورت امکان این کار را از طریق تدابیر سیاسی انجام خواهیم داد اما اگر لازم باشد، از تدابیر نظامی استفاده خواهیم کرد.

نتانیاهو تاکید کرد: حزب‌الله باید بفهمد که ما امنیت را برقرار خواهیم کرد. امیدوارم که این پیغام به گوش‌شان برسد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهار کرد که جنگ در نوار غزه تا زمان شکست کامل حماس و آزادی تمامی اسرا ادامه پیدا خواهد کرد.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت.

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک‌هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر ازسرگرفته شد.

طی این مدت حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه صورت‌گرفته و بیش از ۲۷ هزار شهید و ۶۶ هزار مجروح بر جای گذاشته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی