چند نفر از انتخابات تهران انصراف دادند؟/تعداد نامزدهای پایتخت

کدخبر: ۶۳۱۰۱۶
اقتصادنیوز: فرماندار تهران گفت: داوطلبان انتخابات مجلس تا ساعت هشت صبح امروز فرصت داشتند انصراف خود را اعلام کنند و تا این لحظه ۳۶۰ نفر انصراف دادند.
چند نفر از انتخابات تهران انصراف دادند؟/تعداد نامزدهای پایتخت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، احمد قیومی امروز سه‌شنبه در نخستین اجتماع نامزدهای حوزه انتخابیه تهران که در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، با اشاره به پایان مهلت اعلام انصراف داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: داوطلبان انتخابات مجلس تا ساعت هشت صبح امروز فرصت داشتند که انصراف خود را اعلام کنند و تا این لحظه ۳۶۰ نفر انصراف دادند.

وی افزود: تا این لحظه ۳۳۸۷ نفر نامزد برای حوزه انتخابیه تهران باقی مانده است که از این تعداد ۲۸۳۷ نفر آقا و ۵۵۰ نفر خانم هستند.

خبر مرتبط
آخرین مهلت داوطلبان انتخاباتی که قصد انصراف دارند

اقتصادنیوز: داوطلبان انتخابات مجلس که قصد انصراف از حضور در رقابت یازده اسفند را دارند حداکثر تا صبح فردا فرصت دارند.

فرماندار تهران با تاکید بر اینکه عوامل برگزاری انتخابات آماده‌اند تا در روز جمعه آرای مردم شریف حوزه انتخابیه تهران را برای انتخاب ۳۰ نماینده مجلس اخذ کنند، گفت: نمایندگان این حوزه انتخابیه نمایندگانی هستند که بصورت خاص در مجلس اثرگذاری دارند و بزرگترین حوزه انتخابیه محسوب می‌شود. این حوزه انتخابیه حدوداً ۷۰ درصد تایید صلاحیت را در کل آرا به خود اختصاص داد که این موضوع در دوره‌های مختلف مجلس عددی بالا در تایید صلاحیت‌های داوطلبان برای حوزه انتخابیه تهران محسوب می‌شود.

قیومی با بیان اینکه امید است که با تلاش شبانه روزی توفیق برگزاری بهترین انتخابات برای مردم را داشته باشیم و با مشارکت مطلوبی مواجه باشیم، اظهار کرد: تمامی اقدامات ما برای برگزاری انتخابات بر اساس قانون جدید انتخابات است و تمامی متولیان و مجریان انتخابات از بطن مردم و همچنین دستگاه‌های مختلف به ویژه آموزش و پرورش تعیین شدند و آموزشهای لازم را مطابق با نقشی که در این انتخابات دارند فراگرفتند و آمادگی کامل دارند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید