اعتراف افسران آمریکایی به قدرت حماس/اسرائیل را در باتلاق می‌کشانند

کدخبر: ۶۳۱۶۴۲
اقتصادنیوز: افسران آمریکایی با بیان این ادعا که عملیات (رژیم) اسرائیل به رهبری و زیرساخت‌های حماس آسیب زد، تاکید کردند:، اما این جنبش هنوز هم توانایی‌هایی دارد.
اعتراف افسران آمریکایی به قدرت حماس/اسرائیل را در باتلاق می‌کشانند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه ان بی سی آمریکا به نقل از شماری از افسران آمریکایی گزارش داد که حماس همچنان قادر است اسرائیل را به باتلاقی طولانی مدت مانند درگیری‌های قبلی در لبنان بکشاند.

این افسران با بیان این ادعا که عملیات (رژیم) اسرائیل به رهبری و زیرساخت‌های حماس آسیب زد، تاکید کردند:، اما این جنبش هنوز هم توانایی‌هایی دارد.

همچنین روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت نیز در گزارشی اعلام کرد: ارتش (رژیم) اسرائیل هر روز در میدان نبرد از میزان قدرت روزافزون جنبش حماس غافلگیر می‌شود.

خبر مرتبط
اصول مقاومت فلسطین در مذاکره/پیام رهبر حماس چه بود؟

اقتصادنیوز: منابع برجسته در مقاومت فلسطین تاکید کردند اصول مقاومت در مذاکرات شامل مذاکره بر سر اسرا و تا تحقق آتش‌بس خواهد بود.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و رژیم صهیونیستی برقرار شد.این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید