حضور آیت الله جوادی آملی در انتخابات مجلس شورای اسلامی

کدخبر: ۶۳۱۶۷۷
اقتصادنیوز: آیت الله جوادی آملی گفت: با تاکید بر اینکه نیازمند کار خوب از افراد خوبی هستیم، خاطرنشان کرد: اصلاً امکان ندارد فردی با کار بد و اختلاس آبرومند شود.
حضور آیت الله جوادی آملی در انتخابات مجلس شورای اسلامی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، آیت الله جوادی آملی روز جمعه پس از حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه آن چیزی که امروز در دست ما قرار دارد امانت الهی است، تصریح کرد: امروز همه موظف هستیم به ۲ اصل کار خوب و نیت پاک توجه داشته باشیم؛ اگر این ۲ ویژگی در فردی وجود نداشته باشد نمی‌تواند موفق باشد.

وی با تاکید بر اینکه نیازمند کار خوب از افراد خوبی هستیم، خاطرنشان کرد: اصلاً امکان ندارد فردی با کار بد و اختلاس آبرومند شود.

خبر مرتبط
رئیسی: همه سلائق سیاسی به میدان آمده‌اند

اقتصادنیوز: رئیس‌جمهوری گفت: همه گروه‌ها، دسته‌جات و سلائق سیاسی امروز با نیروهایی که دارند و افرادی که کاندیدا کرده‌اند به صحنه آمده‌اند تا یک روز باشکوه برای ملت ایران رقم بزنند.

آیت‌الله جوادی آملی اظهار داشت: بنا بر فرموده امام حسین(ع) کسی که بخواهد از رهگذر جیب‌بری و اختلاس به جایی برسد زودتر از دیگران بی‌آبرو می‌شود.

وی با تاکید دوباره بر اینکه هیچ فردی با بیراهه رفتن نمی‌تواند برای خود آبرویی دست‌وپا کند، تصریح کرد: هیچ هدفی وسیله را توجیه نمی‌کند، مقصد خوب، بهشت و آبرومندی راه مستقیم می‌خواهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی