کلاس‌های درس 22 منطقه این استان غیرحضوری شد

کدخبر: ۶۳۱۷۱۶
فعالیت آموزشی مدارس۲۲ شهرستان استان، علاوه بر مشهد در تمامی مقاطع که پیش از این اعلام شده بود، در دو نوبت صبح و عصر فردا، شنبه غیرحضوری شد.
کلاس‌های درس 22 منطقه این استان غیرحضوری شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: فعالیت آموزشی مدارس۲۲ شهرستان استان، علاوه بر مشهد در تمامی مقاطع که پیش از این اعلام شده بود، در دو نوبت صبح و عصر فردا، شنبه غیرحضوری شد.

سیدامیر شوشتری افزود: به علت برودت هوا و لغزندگی سطح معابر، فعالیت آموزشی کلیه مدارس در تمامی مقاطع در شهرستانهای طرقبه شاندیز، رضویه، احمد آباد، چناران، کلات، میان جلگه، زبرخان، سبزوار، سرخس، فریمان، تربت جام، فیروزه، کاشمر، گناباد، مه ولات، بردسکن، تربت حیدریه، خواف، رشتخوار، زاوه، کدکن و جلگه رخ در دو نوبت صبح و عصر فردا، شنبه ۱۲ اسفند ماه به صورت غیر حضوری و از طریق پیام رسان شاد برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: معلمان، اولیا و دانش آموزان عزیز هرگونه تغییر در خصوص غیرحضوری شدن مدارس آموزش و پرورش استان را تنها از کانال آموزش و پرورش خراسان رضوی به آدرس اینجا در پیام رسان شاد، پیگیری کنند.

ظهر امروز نیز تعطیلی مدارس شهرستان مشهد در تمامی مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم در دو نوبت صبح و عصر روز شنبه ۱۲ اسفند ماه تعطیل اعلام شده بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید