عملیات ترکیبی مقاومت اسلامی عراق و حزب‌الله+فیلم

کدخبر: ۶۳۳۱۰۶
اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق و حزب الله در عملیاتی ترکیبی، پایگاه کنترل هوایی و تاسیسات صهیونیست‌ها را هدف قرار دادند.
عملیات ترکیبی مقاومت اسلامی عراق و حزب‌الله+فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مقاومت اسلامی عراق و حزب الله در عملیاتی ترکیبی پایگاه کنترل هوایی و تاسیسات صهیونیست‌ها در محدوده‌ی شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار دادند.

 

حزب الله هشتم اسفند ماه در عملیاتی پایگاه میرون، تنها پایگاه کنترل و مراقبت هوایی نظامیان صهیونیست در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داد، به فاصله یک هفته مقاومت اسلامی عراق در ۱۵ اسفند ماه با پهپادی انتحاری نیروگاه برق فرودگاه حیفا و ۱۶ اسفند ماه با پهپاد انتحاری دیگری فرودگاه کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی و نزدیکی مرز لبنان را هدف قرار داد رسانه‌های رژیم صهیونیستی این عملیات را حمله ترکیبی مقاومت اسلامی عراق و حزب الله اعلام کردند.

خبر مرتبط
حمله حزب الله به چندین شهرک اسرائیل نشین

اقتصادنیوز : حزب‌الله لبنان عصر سه‌شنبه ساختمانی در شهرکی واقع در شمال اراضی اشغالی را با تسلیحات مناسب هدف قرار داد و تاکید کرد که آن را دقیقا هدف قرار داده است.


حزب الله لبنان در ۴ بیانیه از هدف قرار دادن یک شهرک نظامی و صهیونیست نشین و سه پایگاه نظامیان صهیونیست خبر داد.

حزب الله همچنین در پاسخ به حملات نظامیان صهیونیست به مناطق مسکونی در جنوب لبنان شهرک نظامی و صهیونیست نشین آویویم را با موشک‌های هدایت شونده هدف قرار داد.

پایگاه متولا با پهپاد انتحاری و پایگاه‌های زبدین و رویسات العلم در بلندی‌های مزارع اشغالی شبعا و تپه‌های اشغالی کفر شوبا با سلاح‌های سنگین از دیگر اهداف عملیات تهاجمی حزب الله بودند.

۵ منطقه در جنوب لبنان نیز اماج حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی قرار گرفت در حمله این جنگنده‌ها به ضهیره یک شهروند لبنانی مفقود شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید