اعتیاد بایدن به بستنی‌ سوژه شد/محبوبیت رئیس‌جمهور آمریکا در قعر چاه

کدخبر: ۶۳۳۱۲۱
اقتصادنیوز: سناتور آمریکایی، بستنی خوردن جوبایدن را مورد تمسخر قرار داد.
اعتیاد بایدن به بستنی‌ سوژه شد/محبوبیت رئیس‌جمهور آمریکا در قعر چاه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، تامی توبرویل، سناتور آلاباما، درباره سخنرانی سالانه جو بایدن در کنگره می‌گوید: نگران‌کننده‌ترین سوال این است که آیا رئیس‌جمهور بایدن واقعاً می‌تواند بدون خوردن بستنی یک ساعت سخنرانی کند؟

این سناتور آمریکایی در مقاله‌ای برای نیوزویک نوشت: امشب، جو بایدن برای ایراد سخنرانی در مورد وضعیت کشور به کنگره می‌رود. مشاوران کاخ سفید احتمالاً برای ماه‌ها تلاش کرده‌اند تا سخنرانی کاملی را ارائه کنند. مخاطرات نمی‌تواند بیشتر از این باشد: سال انتخابات است، محبوبیت جو بایدن در قعر چاه است، و اکثریت آمریکایی‌ها فکر می کنند که او برای انجام این کار خیلی پیر است.

خبر مرتبط
تنور انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا داغ شد/ترامپ بایدن را به مناظره فراخواند

اقتصادنیوز: دونالد ترامپ، جو بایدن را به مناظره دعوت کرد؛ در هر زمان، هر کجا، هر مکان!

وی در ادامه تصریح کرده است: از هر چهار آمریکایی سه نفر می گویند که کشور ما در مسیر اشتباهی قرار دارد. قیمت بنزین و مواد غذایی زندگی روزمره را برای بسیاری از خانواده‌های آمریکایی غیرقابل تحمل کرده و باعث شده بدهی کارت اعتباری به بالاترین حد خود برسد. این مرز برای تعداد زیادی از آمریکایی ها - جمهوری خواهان و دموکرات ها - به اصلی ترین نگرانی تبدیل شده است، زیرا امتناع جو بایدن از اجرای قانون، جنایتکاران، تروریست‌ها و کارتل های مواد مخدر را به کشور ما دعوت کرده است.

توبرویل نوشته است: جدای از اختلاف نظرهای سیاسی، مهم ترین نگرانی این است که آیارئیس جمهور بایدن واقعاً قادر به ایراد یک سخنرانی یک ساعته بدون استراحت و بستنی خوردن هست؟

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • اعلام آمار تامین ارز کالاهای اساسی، صنایع و واردات در برابر صادرات از ابتدای سال تاکنون

      اقتصادنیوز: بر اساس بررسی‌ها از ابتدای فروردین سال جاری تا ۲۸ ام مجموعا حدود ۲.۵ میلیارد دلار ارز به گروه‌های مختلف…

    کارگزاری مفید