هشدار برای خراسان جنوبی صادر شد

کدخبر: ۶۳۳۲۵۸
اقتصادنیوز: اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق از امروز (جمعه) تا میانه هفته آتی هشدار سطح زرد صادر کرد.
هشدار برای خراسان جنوبی صادر شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رئیس اداره پیش‌ بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به جو استان از امشب، گفت: با نفوذ و استقرار توده هوای ناپایدار جوی از امروز تا اواسط هفته پیش رو به تناوب گاهی وزش تندباد، افزایش ابر و رگبار و رعد و برق در منطقه پیش‌ بینی می‌شود.

جواد نخعی روز جمعه افزود: هواشناسی استان درباره ناپایداری جوی از عصر امروز تا پایان روز سه‌شنبه هفته آینده هشدار سطح زرد (آگاهی و اقدام در صورت نیاز) صادر کرد.

22

وی گفت: روند تغییرات دمای هوا طی امروز و امشب افزایشی است و اوایل هفته آینده محسوس نخواهد بود.

رئیس اداره پیش‌ بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی ادامه داد: در شبانه‌روز گذشته ایستگاه‌های سربیشه و درمیان با کمینه دمای ۲ درجه سردترین و دهسلم با بیشینه دمای ۲۴ درجه گرم‌ترین ایستگاه‌ هواشناسی استان بود.

وی بیان کرد: در این مدت تغییرات دما در مرکز استان بین پنج تا ۱۷ درجه ثبت شد اما دمای هوای بیرجند فردا (شنبه) حدود ۲ درجه افزایش می‌یابد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سرمایه؛

      اقتصادنیوز: اردیبهشت ۱۴۰۲ و در اثر بخشنامه هیئت دولت بورس با ریزش مواجه شد و از کانال ۲.۳ میلیونی پایین رفت. امروز و…

    کارگزاری مفید