اسامی 4 صهیونیستی کشته شده منتشر شد+عکس و فیلم

کدخبر: ۶۳۳۴۹۷
اقتصادنیوز: گردان‌های القسام نام چهار اسیر صهیونیست دیگر را که توسط ارتش این رژیم کشته شدند، منتشر کرد.
اسامی 4 صهیونیستی کشته شده منتشر شد+عکس و فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ابوعبیده، سخنگوی گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی حماس گفت: پیش از این اعلام کردیم که ۷ اسیر صهیونیست در جریان بمباران وحشیانه این رژیم به نوار غزه کشته شدند و نام ۳ نفر از آن‌ها را منتشر کرده بودیم.

وی تاکید کرد: اکنون بعد از بررسی هویت بقیه اسرای کشته شده مشخص شد که چهار نفر دیگر «اتسیک الجراط»، «الکس دنسیج»، «رونین تومی انجل» و «الیاهو مرگلیت» نام دارند.

 

خبر مرتبط
هلاکت 6 نظامی اشغالگر در کمین جدید القسام علیه صهیونیست‌ها

اقتصادنیوز: گردان‌های القسام، شاخه نظامی حماس در کمینی جدید علیه گروهی از نیروهای ارتش صهیونیستی ۶ تن از نظامیان این رژیم را به هلاکت رساندند.

ابو عبیده تقریبا یک هفته پیش تاکید کرده بود: ما قبلا اعلام کرده بودیم که ارتباطمان با مبارزانمان که از تعدادی از اسرای دشمن در نوار غزه محافظت می‌کنند، قطع شده‌ است و احتمال می‌دهیم که تعدادی از اسرا در نتیجه بمباران‌های ارتش صهیونیستی کشته شده‌اند.

وی افزود: پس از بررسی دقیق طی هفته‌های اخیر، شهادت تعدادی از مجاهدانمان و کشته شدن هفت نفر از اسرای دشمن در نوار غزه در نتیجه بمباران‌های دشمن صهیونیستی محرز شد، از جمله:

۱- حاییم جیرشون بیری

۲- یورام إتاک میتزجر

۳- أمیرام إسرائیل کوبر

62953785

ابو عبیده افزود: تاکید می‌کنیم که تعداد اسرای دشمن که در نتیجه عملیات‌های نظامی ارتش اشغالگران در نوار غزه کشته شده‌اند، ممکن است از هفتاد نفر فراتر رود و ما همواره بر حفظ جان اسرا اصرار داشتیم، اما مشخص است که سران دشمن عمدا اسرای خود را می‌کشند تا از این پرونده خلاص شوند.

سخنگوی القسام ادامه داد: در عین حال تاکید می‌کنیم بهایی که در مقابل پنج یا ۱۰ اسیر زنده می‌گیریم، همان بهایی است که در برابر تمامی اسرا در صورتی که در بمباران‌های دشمن کشته نمی‌شدند، می‌گرفتیم.

یک منبع برجسته در گردان‌های القسام نیز اخیرا اعلام کرد که یکی از زندانیان که در اثر بمباران و شلیک ارتش اشغالگر کشته شده، از دوستان نزدیک بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اشغالگر است.

این منبع گفت که یکی از اسیران کشته شده در زمانی که در بازداشت القسام بود اعتراف کرد که از دوستان نزدیک نتانیاهو بوده‌ است.

القسام در این باره گفت: نتانیاهو دوستانش را رها کرد تا به تنهایی و بدون نجاتشان با سرنوشت خود روبرو شوند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید