مرتضی تبریزی درگذشت/ طناز «جمعه ایرانی» در سکوت خبری به خاک سپرده شد!

کدخبر: ۶۳۳۶۰۳
اقتصادنیوز: مرتضی تبریزی طناز «جمعه ایرانی» و سریال های تلویزیون طنز درگذشت.
مرتضی تبریزی درگذشت/ طناز «جمعه ایرانی» در سکوت خبری به خاک سپرده شد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، اصغر سمسارزاده- از بازیگران قدیمی و همکار مرتضی تبریزی ضمن تایید درگذشت مرتضی تبریزی، توضیح داد که این اتفاق ۵ روز پیش افتاده و مراسم خاکسپاری این بازیگر توسط خانواده او در سکوت برگزار شده است.

سمسارزاده درباره علت درگذشت مرتضی تبریزی توضیح داد: آقای تبریزی به دلیل سکته مغزی فوت شده است. او مدتها در بستر بیماری بود و متاسفانه کسی از او یادی نکرد و خانواده او حق دارند که دلگیر باشند.

وی گفت: آخرین کار مرتضی تبریزی به ۶ ماه گذشته در رادیو و برنامه صبح جمعه با شما برمی گردد. متاسفانه همان روزها تکلمش را از دست داد و حالش خوب نبود. بعد از مقطعی دوباره برگشت و شرایط خوبی داشت اما متاسفانه باز هم بدتر شد و دیگر نتوانست به رادیو بیاید.

سمسار زاده یادآور شد: تبریزی سال‌های سال تئاتر کار می‌کرد و یکی از دوستان قدیمی من بود. متاسفانه او فوت شد و ما اطلاعی نداشتیم و امروز بد از ۵ روز متوجه شدیم. خانواده ایشان هم اطلاعی ندادند.

خبر مرتبط
تغییر چهره شدید بازیگر «یوسف پیامبر» در گذر زمان + عکس

اقتصادنیوز : تصویر تازه‌ای از جعفر دهقان، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شده و به دلیل تغییر چهره او مورد توجه قرار گرفته است.

به گفته‌ی سمسارزاده مرتضی تبریزی ۴۰ سال در رادیو فعالیت داشت و سال‌ها با یکدیگر در تئاتر کارهای پرفروشی داشتند.

به گفته این بازیگر مرتضی تبریزی ۵ روز پیش درگذشت و در یکی از قطعات بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید