انصارالله: اتفاقات غزه نقشه‌ای برای هدف قرار دادن امت اسلامی است

کدخبر: ۶۳۳۷۵۹
اقتصادنیوز: رهبر جنبش انصار الله یمن تاکید کرد که «آنچه در غزه روی می دهد، بخشی از نقشه گسترده برای هدف قرار دادن همه امت اسلامی است».
 انصارالله: اتفاقات غزه نقشه‌ای برای هدف قرار دادن امت اسلامی است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «سید عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصار الله یمن طی سخنانی در حضور علما و سران دولت قانونی یمن، فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به ملت، رزمندگان این کشور و نیز امت اسلامی به ویژه ملت مظلوم، مجاهد و صبور فلسطین تبریک گفت.

خبر مرتبط
فرار رو به جلوی آمریکا و اسرائیل در جنگ غزه/هشدار انصارالله یمن به تل‌آویو

اقتصادنیوز: رهبر جنبش انصارالله یمن اعلام کرد آمریکا در جنایات رژیم صهیونیستی علیه ساکنان نوار غزه نقشی کلیدی داشته است.

رهبر انصار الله یمن تأکید کرد: تعلیمات الهی مانند روزه ماه مبارک رمضان برای آن است به رشد و تعالی انسان از نظر ارزش ها و اخلاق کمک کند.

رهبر جنبش انصار الله خاطرنشان کرد: ما از روزه، درس اراده می گیریم که این امر، در سراسر زندگی انسان و عمل به مسئولیت هایش بسیار مهم است.

خبر مرتبط
انصارالله یمن ۲ ناوشکن آمریکایی را هدف قرار داد

اقتصادنیوز: سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه‌ای اعلام کرد: ارتش یمن ۲ ناوشکن آمریکایی را در دریای سرخ هدف قرار داده است.

الحوثی تصریح کرد: بسیاری از مسلمانان، درخواست های کمک مردم غزه را نادیده گرفتند و کسانی که در طول یک هفته حاضر به مشارکت در تظاهرات به مدت ۲ ساعت نباشد، سطح ایمان و جهاد آنها به درجه پایینی تنزل پیدا کرده است.

رهبر جنبش انصار الله تأکید کرد: موضوع، فقط راهپیمایی نیست بلکه راهپیمایی ها به حملات موشکی و پهپادی گره خورده است. وقتی موشک و پهپاد مقاومت به طرف کشتی های آمریکایی شلیک می شود، آنها می دانند که یک طوفان بشری فعال و تأثیرگذار در حمایت از این موشک ها و پهپادها در صحنه حضور دارد.

عبدالملک الحوثی افزود: حضور در راهپیمایی ها، مهم، ضروری و تأثیرگذار است و دشمن گمان می کند که در پشتیبانی از این عملیات، چنین فعالیت هایی وجود دارد.

رهبر جنبش انصار الله یمن خاطرنشان کرد: مایه افتخار و نعمت بزرگی است که ملت یمن، مجاهد است و آلام امت اسلامی و مظلومیت شدید ملت فلسطین را درک می کند.

وی ادامه داد: این چه بی رحمی و غفلتی است که انسان را وادار به نادیده گرفتن فاجعه هولناک، نسل کشی، کمک خواهی و گریه های زنان و کودکان می کند؟ اگر وضعیت این گونه شود و جهان اسلام و ملت ها سکوت کنند و هیچ صدایی از آنها بلند نشود، وضعیت خطرناکی به وجود خواهد آمد.

رهبر جنبش انصار الله با تأکید بر اینکه امت اسلامی به دلیل کوتاهی شدید درباره آنچه در نوار غزه روی می دهد، مورد بازخواست قرار خواهد گرفت، تأکید کرد: آنچه در غزه روی می دهد، بخشی از نقشه گسترده برای هدف قرار دادن همه امت اسلامی است و این امت مورد حمله دشمنان قرار گرفته است.

الحوثی تاکید کرد: ما به عملیات خود ادامه خواهیم داد و بسیاری از فعالیت های اساسی و ضروری ما باید ادامه داشته باشند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید