بازیگر مرد معروف ایرانی از همسرش کتک خورد

کدخبر: ۶۳۴۰۸۲
اقتصادنیوز : بازیگر مرد معروف کشورمان از همسرش حسابی کتک خورد و جالب تر اینکه این ماجرا را از زبان همسرش میخوانید.
بازیگر مرد معروف ایرانی  از همسرش کتک خورد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،الیکا عبدالرزاقی، بازیگر توانمند و خوش انرژی کشورمان در برنامه دوشات حضور یافت و در گفتگو با علی میرمیرانی مجری این برنامه از درگیری و کتک کاری با همسرش امین زندگانی پرده برداشت.

الیکا عبدالرزاقی بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در برنامه دوشات درباره ماجرای کتک‌زدن امین زندگانی همسرش صحبت کرد و گفت:

امین با یه شوکر افتاد دنبالم، گفت بیا امتحان کن ببین چه جوریه خیلی درد داره، گفتم چرا من باید درد بکشم،گفت تفریحی من دیشب زدم پای کارگردانمون جالب بود، یه دونه هم به پای تو بزنم، گفتم نه ممنون صبح تا غروب گفت، آخرش من کنار یخچال بودم زد به زانوی من،پام بلند شد کوبیده شد به یخچال.

یه ربع اول فقط می خندیدم، یک ربع دوم گریه کردم و یک ربع سوم دنبال امین بودم وبا تمام توانم می زدمش، یعنی می‌زدمش واقعاً، هی می‌گفت شوخی کردم بابا چرا اینجوری می‌کنی.

علی میرمیرانی:دیگه احتمالاً با امیر شوخی نکردید بعد از این؟

الیکا عبدالرزاقی:نه امین همیشه با من در زندگی شوخی می‌کنه اما من دیگه نزدمش.

الیکا عبدالرزاقی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 18 مرداد 1358 در رامسراست. مادرش سوسن فلک مقدمی و دو برادر به نامهای مانلی عبدالرزاقی و بورژین عبدالرزاقی دارد، او در زلزله رودبار پدر خود را از دست داده است.

الیکا در 11 سالگی با ابتلا به یک بیماری التهابی بنام «گیلن باره» دچار فلج موقتی شد و بعد از بهبودی پای چپش کمی مشکل پیدا کرد که در پلان های لانگ شات سریال «سرباز» این موضوع عیان است.

او در سال 1391 و در 33 سالگی با امین زندگانی آشنا و یک سال بعد ازدواج کردند. این زوج هنوز فرزندی ندارند. امین زندگانی از هنرمندان خوب کشورمان است که سابقا یک ازدواج ناموفق با خانم بازیگر «مینا لاکانی» داشته است.

خانم بازیگر در آثاری چون سلمان فارسی، برف بی صدا می بارد، سرباز، اسکار، قهوه تلخ، دورهمی، خندوانه، ویلای من، گنج مظفر و میوه ممنوعه و...بازی کرده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید