شلیک 135 موشک از لبنان/ادعای رسانه‌های عبری درباره حسن نصرالله

کدخبر: ۶۳۴۲۶۵
اقتصادنیوز: رسانه‌های عبری زبان اشاره کردند که شلیک ۱۳۵ موشک از لبنان از ساعات صبح امروز تشخیص داده شد.
شلیک 135  موشک از لبنان/ادعای رسانه‌های عبری درباره حسن نصرالله

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه‌های عبری امروز سه‌شنبه نوشتند سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان پدافند هوایی رژیم صهیونیستی را بهتر از فرماندهان ارشد جبهه شمال می‌شناسد.

این رسانه‌ها اشاره کردند شلیک ۱۳۵ موشک از لبنان از ساعات صبح امروز تشخیص داده شد.

رسانه‌های عبری زبان پیشتر گزارش دادند که حزب‌الله همزمان با به صدا درآمدن آژیر خطر در شمال جولان، غجر و عین قنیا، ده‌ها راکت به سمت الجلیل و الجولان شلیک کرد.

خبر مرتبط
دیدار سیدحسن نصرالله با معاون حماس

اقتصادنیوز : دبیرکل حزب الله لبنان در دیدار با خلیل الحیه معاون یحیی سنوار تازه‌ترین روند تحولات جنگ در غزه و کرانه باختری و مذاکرات آتش‌بس را بررسی کرد.

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: رزمندگان مقاومت اسلامی در راستای حمایت از ملت مقاوم نوار غزه و پشتیبانی مقاومت شجاع و شریف آن و همچنین در پاسخ به حملات دشمن به روستاها و منازل شهروندان در جنوب لبنان که آخرین آن حمله به شهر «بعلبک» و شهادت غیرنظامیان بود، امروز مقر فرماندهی پدافند هوایی و موشکی دشمن در  پایگاه «کیلع» را هدف حملات موشکی و توپخانه‌ای خود قرار داد.

حزب‌الله همچنین اعلام کرد که مقاومت اسلامی لبنان پایگاه موشکی و توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی را در منطقه «یوآو» و اطراف آن هدف قرار داد.

حزب‌الله افزود در این حملات از بیش از ۱۰۰ راکت کاتیوشا استفاده کرده است.

روزنامه «معاریو» نیز به نقل از یورا سالتز، رئیس شورای منطقه‌ای الجلیل علیا نوشت: «اسرائیل قدرت بازدارندگی خود را در مرزهای شمالی خود از دست داده و قادر به بازگرداندن آن نیست.»

سالتز افزود که دولت اسرائیل باید یک منطقه ممنوعه برای مبارزان حزب‌الله در شمال مرز ایجاد کند.

خبرنگار الجزیره در ادامه تحولات امروز مرزهای لبنان و اراضی اشغالی گفت که هواپیماهای اشغالگر چندین حمله به اطراف شهر نبی شیت در بقاع در شرق لبنان انجام دادند.

این خبرنگار افزود: حمله اسرائیل منطقه السفری در جنوب شهر بعلبک در شرق لبنان را هدف قرار داد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید