رئیس سازمان اورژانس کشور:

آخرین آمار مصدومان و فوت شدگان چهارشنبه سوری ۱۴۰۲ + جزئیات

کدخبر: ۶۳۴۳۸۰
اقتصادنیوز: آخرین آمار مصدومان چهارشنبه‌سوری از ابتدای اسفندماه امسال تا ساعت ۲۴ سه‌شنبه شب توسط رئیس سازمان اورژانس کشور اعلام شد.
آخرین آمار مصدومان و فوت شدگان چهارشنبه سوری ۱۴۰۲ + جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «جعفر میعادفر» رئیس سازمان اورژانس کشور  درباره آخرین آمار مصدومان چهارشنبه سوری در سراسر کشور گفت: آخرین آمار ما از اول اسفندماه تا ساعت ۲۴ سه‌شنبه شب از مصدومیت سه هزار و ۲۵۳ نفر حکایت دارد. همچنین متاسفانه ۱۴ نفر نیز در همین بازه زمانی جان خود را از دست دادند.

خبر مرتبط
چهارشنبه آخر سال مرکز این استان بدون حادثه و تلفات گذشت

اقتصادنیوز: بنابر اعلام رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج، چهارشنبه آخر سال مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بدون حادثه و تلفات سپری شد.

وی با بیان اینکه از جمع سه هزار و ۲۵۳ مورد مصدوم چهارشنبه‌سوری، ۴۶۳ مورد توسط اورژانس و دو هزار و ۶۸۰ مورد نیز توسط خود افراد به مراکز درمانی منتقل شده‌اند، گفت: ۱۱۰ نفر نیز خدمات درمانی را در محل دریافت کرده‌اند.

رئیس سازمان اورژانس کشور شمار مصدومان دارای قطع عضو را ۱۸۹ نفر اعلام کرد و گفت: هزار و ۷۰ نفر نیز دچار آسیب به چشم شدند که از این تعداد تاکنون یک مورد تخلیه کامل چشم انجام شده است.

خبر مرتبط
وقوع سه حادثه انفجار در این استان در پی حوادث چهارشنبه سوری

اقتصادنیوز: رئیس اورژانس دانشگاه علوم پزشکی ایلام استان ایلام خبر داد که تا ساعت ۲۲ شب چهارشنبه سوری ۳ مورد حادثه به علت انفجار مواد محترقه گزارش شده است.

میعادفر بیشترین مورد مصدومیت حوادث چهارشنبه سوری ۱۴۰۲ را مربوط به آسیب به چشم با هزار و ۷۰ مورد اعلام کرد و گفت: پس از آن سوختگی با ۹۸۱ مورد در رتبه دوم قرار دارد.

وی درباره آمار نهایی مصدومان چهارشنبه سوری نیز گفت: آمار نهایی با تجمیع مراجعین به مراکز درمانی و ... اعلام خواهد شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۵ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید