افزایش ضریب سختی کار نیروهای اورژانس تصویب شد

کدخبر: ۶۳۴۶۴۰
اقتصادنیوز: رییس سازمان اورژانس کشور، از تصویب افزایش ضریب سختی کار نیروهای عملیاتی اورژانس تهران از ۱۵۰۰ به ۳۰۰۰ امتیاز خبر داد.
افزایش ضریب سختی کار نیروهای اورژانس تصویب شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، جعفر میعادفر، با بیان اینکه حداکثر ضریب سختی کار فوریت‌های پزشکی در گذشته، یک هزار و ۵۰۰ امتیاز بود، افزود: با توجه به شرایط سخت نیروهای اورژانس در سطح شهر، جاده و همچنین بحران‌ها، سازمان اورژانس کشور به معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و اداره کل منابع انسانی پیشنهاد بازنگری ضریب سختی کار را ارائه کرد.

وی ادامه داد: پس از انجام بازدیدهای میدانی و کارسنجی، تصمیم به ارتقای امتیاز ضریب سختی کار از یک هزار و ۵۰۰ به سه هزار امتیاز گرفته شد که خوشبختانه در هیأت امنای نیماد این پیشنهاد مطرح و برای نیروهای عملیاتی اورژانس تهران، تصویب شد.

خبر مرتبط
برنامه اورژانس تهران برای چهارشنبه سوری/ اورژانس دونده در راه است

اقتصادنیوز: رئیس سازمان اورژانس استان تهران با اشاره به اجرای طرح اورژانس دونده برای اولین بار برای ارائه خدمات به مصدومان چهارشنبه سوری، از مردم خواست که در چهارشنبه آخر سال، از ترددهای غیرضروری و مسدود کردن راه آمبولانس‌ها خودداری کنند.

رئیس سازمان اورژانس کشور تاکید کرد: افزایش امتیاز ضریب سختی کار برای نیروهای اورژانس سایر استان‌ها نیز در دستور کار مشترک هیأت‌های امنای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور قرار گرفته و تصویب خواهد شد.

خبر مرتبط
آخرین وضعیت آماده‌باش اورژانس شهری در ایام نوروز

اقتصادنیوز: رئیس سازمان اورژانس از آماده‌باش اورژانس کشور در ایام نوروز با ۱۳۸۵ پایگاه شهری برای خدمت‌گزاری به مردم خبر داد.

میعادفر تصریح کرد: همکاران ما در دیسپچ و مراکز ارتباطات اورژانس، قبلاً ضریب سختی کار نداشتند که ۱۵۰۰ امتیاز برای این نیروها در نظر گرفته شده تا همکاران ما در مراکز ارتباط که تریاژ تلفنی می‌کنند نیز از این ضریب سختی کار بهره مند شوند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید