فوری/ شهادت یک مامور پلیس در درگیری با اشرار مسلح+ جزئیات

کدخبر: ۶۳۴۷۱۶
اقتصادنیوز: طبق اعلام فرمانده انتظامی استان کرمان، ماموران یگان تکاوری رودبار جنوب با اشرار مسلح درگیر شدند و یک نفراز اشرار سابقه‌دار به هلاکت رسید.
فوری/ شهادت یک مامور پلیس در درگیری با اشرار مسلح+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سردار "فرشید" اظهار داشت: صبح امروز بیست و چهارم اسفند ماه ماموران یگان تکاوری 115 زهکلوت رودبار جنوب از توابع کرمان هنگام پایش خودروهای عبوری در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک و دستور ایست دادند.

وی افزود:  پس از دستور ایست ماموران یگان تکاوری خودرو اقدام به تیر اندازی نموده و طی این درگیری سرباز وظیفه "یونس محمدی" به شهادت رسید و سرباز وظیفه "امید رضا دستجردی" از ناحیه دست و پهلو مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

خبر مرتبط
حمله به سوی ماموران پلیس با پرتاب نارنجک دستی در چهارشنبه سوری

اقتصادنیوز: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران پرتاب نارنجک دستی به سوی ۳ مامور پلیس خبر داد.

این مقام ارشد پلیس با بیان اینکه در این درگیری یکی اشرار سابقه دار به هلاکت رسید و یکی دیگر از اشرار مسلج دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد گفت: ماموران جان بر کف پلیس تمام توان خود را برای حفظ امنیت و آرامش مردم فدا خواهند کرد.

سردار "فرشید" با اشاره به سابقه شرارت و نا امنی، گروگانگیری و حمل مسلحانه مواد مخدر شرور به هلاکت رسیده در منطقه جنوب شرق کشور بیان داشت: دو قبضه سلاح جنگی کلاشنیکف و مقادیری مهمات از اشرار کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان ضمن تبریک و تسلیت شهادت شهید گرانقدر شهید"یونس محمدی" به پیشگاه مقدس حضرت ولیعصر(عج) و خانواده داغدارش و با اشاره به این که حال همرزم مصدوم بستری در بیمارستان مساعد است گفت: زمان و مکان تشییع پیکر مطهر این شهید عزیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی