پلیس یکی از نامزدهای مجلس را احضار کرد/ ماجرا چه بود؟

کدخبر: ۶۳۴۷۳۵
اقتصادنیوز: یکی از کاندیداهای مجلس که در خوزه انتخابیه زنجان و طارم به دور دوم هم راه پیدا کرده به پلیس فتا فراخوانده شده بود.
پلیس یکی از نامزدهای مجلس را احضار کرد/ ماجرا چه بود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، بعد از پایان یافتن انتخابات 11 اسفند مجلس، ‌برخی کانال‌های فضای مجازی وابسته به برخی کاندیداهای مجلس از حوزه انتخابیه زنجان و طارم ، در فضای مجازی شروع به زیر سؤال بردن انتخابات کردند؛  حامیان این کاندیداها در این کانال‌ها با زیر سوال بردن انتخابات، مدعی این موضوع بودند که آمار اعلام شده از سوی ستاد انتخابات استان صحیح نیست و از رئیس ستاد انتخابات سؤال کرده بودند که آمار ریز صندوق‌ها را باید اعلام کند.

همین موضوع سبب شد که ستاد انتخابات استان زنجان در اطلاعیه‌ای اعلام کند که هر کاندیدایی که سلامت انتخابات باشکوه 11 اسفند را زیرسوال ببرد و در فضای مجازی شروع به تشویش اذعان عمومی کند ، اداره حقوقی استانداری علیه آنان شکایت خواهد کرد‌.

خبر مرتبط
مصوبه جدید مجلس درباره اتحادیه‌ها/مدت مسئولیت اعضا چندسال شد؟

اقتصادنیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که مدت مسوولیت اعضای هیات مدیره اتحادیه‌ها پس از برگزاری انتخابات آنها، چهار سال تمام است.

صبح امروز صفدر اسماعیلی مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: هر کاندیدایی که بعد از انتخابات سلامت انتخابات را زیر سوال ببرد علیه آنان شکایت خواهد شد. انتخابات در کشور و همینطور استان زنجان در سلامت کامل و با حضور نمایندگان هیئت نظارت بر انتخابات در فضایی کاملا سالم و به دور از هرگونه حاشیه برگزار شد و آرا هم به طور شفاف اعلام شد و دلیلی ندارد برخی کاندیداهایی که شکست خورده‌اند انتخابات را زیر سوال ببرند.

وی گفت: کانال‌های فضای مجازی که برای حامیان برخی کاندیداهاست بعد از انتخابات ، تخریب‌هایی را علیه انتخابات آغاز کردند که باید این کاندیداها در خصوص مالکیت این کانال‌ها اعلام موضع کنند.

از سوی دیگر خبرنگار تسنیم کسب اطلاع کرد که یکی از کاندیداهای مجلس از حوزه انتخابیه زنجان و طارم که به دور دوم هم راه پیدا کرده است، صبح امروز برای ارائه توضیحات لازم به پلیس فتا استان فراخوانده شده بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید