کشف جسد مشکوک مرد جوان در جاده مسگرآباد

کدخبر: ۶۳۴۹۰۶
اقتصادنیوز: به دنبال قتل مرد جوان با شلیک گلوله در جاده مسگرآباد، یک سناریوی جنایی مقابل تیم تحقیق قرار گرفت.
 کشف جسد مشکوک مرد جوان در جاده مسگرآباد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، ظهر روز پنجشنبه 24 اسفندماه کشف جسد مرد جوانی در جاده مسگرآباد از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر شلیک گلوله از ناحیه سر به قتل رسیده بود.

خبر مرتبط
فوری / انفجار مهیب در پلدختر

اقتصادنیوز: رئیس واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر از تخریب یک واحد مسکونی و مصدوم‌شدن یک نفر بر اثر انفجار گاز شهری خبر داد.

در جریان بررسی‌ها هیچگونه مدارک هویتی از مقتول کشف نشد؛ ماموران تیم تشخیص هویت با دستور بازپرس جنایی اقدام به انگشت‌نگاری از روی جسد کردند.

 

پس از پایان تحقیقات میدانی، کارآگاهان ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه جرم، عامل جنایت را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس رضازاده، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه توسط تیم جنایی ادامه دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید