توضیح شهردار مشهد در مورد ویدئوی منتشرشده از ریزش یک پروژه در حال احداث

کدخبر: ۶۳۴۹۱۰
شهردار مشهد گفت: ویدئوی منتشر شده در خصوص پروژه دوربرگردان شهید میرزایی یک شوخی رسانه‌ای بوده و از طریق هوش مصنوعی درست شده است.
توضیح شهردار مشهد در مورد ویدئوی منتشرشده از ریزش یک پروژه در حال احداث

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «محمدرضا قلندر شریف» شهردار مشهد در خصوص ویدئوی منتشر شده از ریزش و تخریب بخشی از پروژه در حال احداث دوربرگردان شهید میرزایی اظهار کرد: ما امروز از دوربرگردان شهید میرزایی بازدید کردیم و این پروژه آماده افتتاح است. کار شهرداری کامل و همه اقدامات عمرانی، ترافیکی و فضاسازی تکمیل شده است.

وی افزود: از نظر ما پروژه الان قابلیت افتتاح دارد اما قرار است شرکت برق روشنایی پل را تامین و پایه‌های روشنایی را نصب کند، پس از انجام این کار آماده هستیم بلافاصله پروژه را افتتاح کنیم.

خبر مرتبط
فوری / انفجار مهیب در پلدختر

اقتصادنیوز: رئیس واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر از تخریب یک واحد مسکونی و مصدوم‌شدن یک نفر بر اثر انفجار گاز شهری خبر داد.

شهردار مشهد ادامه داد: یک هفته است آماده بهره‌برداری هستیم اما نگرانی ما این است که اگر پروژه بدون روشنایی افتتاح شود، اتفاقی رخ دهد. در صورتی که شرکت برق پایه چراغ‌ها را نصب کند، پروژه را قبل از آغاز سال به بهره‌برداری می‌رسانیم.

قلندر شریف بیان کرد: امیدواریم شرکت برق زودتر اقدامات خود را کامل کند تا پروژه را به صورت ایمن افتتاح کنیم. این پروژه حدود ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه داشته است.

وی در خصوص ویدئو عنوان کرد: پروژه کامل شده و موردی هم نبوده است. این یک شوخی رسانه‌ای با پروژه بوده و ما این موضوع را طنز می‌دانیم؛ این ویدئو از طریق هوش مصنوعی درست شده است.

به گزارش ایسنا چند روز پیش در فضای مجازی ویدیوئی غیرواقعی از تخریب و ریزش بخشی از دوربرگردان غیر همسطح شهید میرزایی که به زودی قرار است افتتاح شود، منتشر شده بود. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید