مدیرعامل پرحاشیه بالاخره رفتنی شد!​

کدخبر: ۶۳۵۲۹۴
اقتصادنیوز: رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از شهردار تهران خواست که هر چه سریع‌تر مدیریت جدید شرکت بهره‌‌برداری مترو تهران را تعیین تا این مجموعه در سال جدید با انرژی مضاعف کار کند.
مدیرعامل پرحاشیه بالاخره رفتنی شد!​

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام آقامیری؛ رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در جریان دویست و بیست و سومین جلسه شورای شهر تهران به افتتاح سه ایستگاه جدید مترو بهار شیراز در منطقه 7، آیت‌الله کاشانی در منطقه 5 و شهدای کن اشاره کرد و گفت: روز گذشته با حضور مسئولان شهری سه ایستگاه اشاره شده به همراه ورودی دو ایستگاه شهران و شهر زیبا به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه خط 6 یکی از مهمترین خطوط مترو محسوب می‌شود، گفت: این خط در اواخر دهه 80 راه‌اندازی شد و چنانچه این خط کامل شود یکی از پرمسافرترین خطوط مترو محسوب خواهد شد.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: در این دوره از مدیریت شهری تاکنون 10 ایستگاه از خط 6 مترو به بهره‌برداری رسیده که 9 ایستگاه دیگر باقی مانده است و ان‌شاءالله در سال آینده ایستگاه‌های نجات‌اللهی، سرباز، شهدای 17 شهریور، میدان خراسان، حرم عبدالعظیم حسنی(ع) افتتاح و ان‌شاءالله خط 6 مترو در این دوره از مدیریت شهری تکمیل و کامل خواهد شد.

آقامیری از شهردار تهران خواست هر چه سریع‌تر مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران تعیین تکلیف کند تا با انتصاب فرد جدید در سال جدید این مجموعه بتواند با انرژی مضاعف به شهروندان خدمت کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید