دلخوری نویدکیا از مسئولان شرکت مس ایران

کدخبر: ۶۳۵۴۶۶
اقتصادنیوز: سرمربی مس رفسنجان از مسئولان شرکت ملی صنایع مس ایران بخاطر بلاتکلیفی تیمش به شدت انتقاد کرد.
دلخوری نویدکیا از مسئولان شرکت مس ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محرم نویدکیا در نشست خبری بعد از بازی مقابل ذوب‌آهن، گفت: به باشگاه مس، مردم رفسنجان درگذشت مرحوم شجاع الدینی پیشکسوت فوتبال رفسنجان را تسلیت می‌گویم. در مورد بازی می‌توانم بگویم ۱۰-۱۵ دقیقه اول ۲ گل ابتدایی خوردیم که این اتفاقات در فوتبال می‌افتد. بازی فوق‌العاده منضبط و عالی دیدیم.

او افزود: از وقتی اینجا آمدم نیمه دوم، یکی از بهترین‌ بازی‌هایی بود که از تیمم دیدم. نیمه دوم حتی توپ به دروازه‌بان ما نرسید و ذوب‌آهن فقط توپ ‌های بلند داشت. بازیکنان ما موقعیت های زیادی خلق کردند اما جدا از نتیجه به خاطر سبک بازی تیم‌ تبریک می‌گویم و امیدوارم ادامه داشته باشد.

سرمربی مس رفسنجان درباره مشکلات مالی باشگاه و اینکه این موضوع روی روند بازی شما تاثیر نمی‌ گذارد، گفت: وقتی مبالغی که از سال قبل طلب دارند و امسال هم به پایان می‌رسد و آنها هنوز نمی‌دانند طلب سال قبل را چه زمانی می‌گیرند، ذهنشان درگیر می‌شود. به مسئولان شرکت مس می‌گویم این تیم برای این شهر است و باید درک کنید که معادن برای اینجاست. دلخوشی مردم با این همه هیجان اینجا به تیمشان است.

حرف من فقط فوتبال نیست این تیم رشته‌ها و رده های مختلفی دارد. امیدوارم فکر اساسی کنند و برای آینده اینجا تصمیم بگیرند اینکه می‌خواهند تیم داشته باشند یا نه. شور و هیجان مردم را درک کنند و ما هر جا باشیم دلمان می‌خواهد برای مردم دلخوشی ایجاد کنیم که از زندگی خود لذت ببرند.

نویدکیا درباره مشکل اقامت تیمش گفت: مشکلات ما حل نشده و تیم ما کرمان است. من سال‌ها در سپاهان بودم و درک این اتفاقات برایم سخت است که شرکت به این بزرگی به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که تیم‌هایشان چنین مشکلاتی داشته باشند. نمی‌گویم سر وقت پول بگیریم، ممکن است دیر یا زود شود اما وقتی بلاتکلیف باشیم این خنده‌دار است. این مسائل برنامه‌ریزی می‌خواهد و من نمی‌دانم به بازیکنانم چه بگویم. بازی ۲ -صفر باخته را مساوی کردند. وقتی اینجور برای تیم می‌جنگند من نمی‌دانم چگونه از آنها دفاع کنم. امیدوارم منطقی‌تر به این قضیه نگاه کنند. آنجا نشسته‌اند و تصمیماتی می‌گیرند که انگار اینجا همه تفریح می‌کنند. آنها زحمت می‌کشند.

او درباره اینکه به گفته مسئولان شرکت مس، باشگاه مس ۱۰۰ درصد بودجه خود را دریافت کرده، گفت: الان این قضیه به تیم‌های پایه هم انتقال پیدا کرده است. با این شکل آینده درخشانی برای مس رفسنجان وجود ندارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید